25 26 27 28 29 30 31

Finał Mistrzostw Powiatu Krakowskiego - dziewczęta PDF Drukuj Email

III miejsce drużyny dziewcząt w Finale Mistrzostw Powiatu Krakowskiego

w piłce nożnej halowej

28.10.2014 roku nasze piłkarki ( Mistrzynie Gminy) zdobyły III miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Krakowskiego w piłce nożnej halowej, który odbył się w hali sportowej w Słomnikach. Do zawodów rozgrywanych w ramach tzw. "Gimnazjady Młodzieży" zgłosiło się 8 drużyn.

Zostały one podzielone na dwie grupy eliminacyjne, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie wyłoniono po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy i rozegrano mecze półfinałowe, wyłaniając finalistów turnieju. Nasze piłkarki zajęły II miejsce w swojej grupie, przegrywając pechowo mecz ze Skawiną 2:3. W meczu o wejście do ścisłego finału dziewczęta uległy 1:3 drużynie Gimnazjum z Krzeszowic, a w tzw. "małym finale" ponownie spotkały się z drużyną Gimnazjum w Skawinie pokonując ją tym razem 2:0 i zdobywając III miejsce! Gratulujemy całej drużynie, która w tym wyczerpującym turnieju pokazała charakter i olbrzymie serce do gry. Opłaciło się, bo plasując się na III miejscu dziewczęta przeszły do historii szkoły. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będą mistrzyniami, czego im serdecznie życzymy.