18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mistraostwa Powiatu Krakowskiego - chłopcy PDF Drukuj Email

Drużyna chłopców Wicemistrzami Powiatu Krakowskiego w piłce nożnej halowej

3 listopada 2014 roku drużyna chłopców z naszego Gimnazjum zajęła II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Krakowskiego w piłce nożnej halowej rozgrywanego w ramach tzw. "Gimnazjady Młodzieży". Zawody odbyły się w hali sportowej w Słomnikach.

W drodze do finału nasi piłkarze zajęli I miejsce w Turnieju Gminnym i I miejsce w bardzo silnie obsadzonym półfinale, w którym startowało 7 drużyn. Do turnieju finałowego rozgrywanego systemem "każdy z każdym", awansowały drużyny z Zielonek, Skawiny, Świątnik Górnych i Słomnik. Drużyna z naszej szkoły ostatecznie zajęła II miejsce przegrywając jedynie mecz z Gimnazjum ze Skawiny. Ogromne brawa należą się całej drużynie szczególnie dlatego, że jest to pierwszy taki sukces w historii występów w tych zawodach.