Ścieżka powrotu

Strona główna Strona Główna Osiągnięcia uczniów w konkursach Osiągnięcia uczniów 2013/2014

Kalendarz

sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Osiągnięcia uczniów 2013/2014 PDF Drukuj Email

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Kl. II

Magdalena Domagała – laureatka etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej,

Monika Motyczyńska, Kamil Ciałowicz, Klaudia Zdechlik – II miejsce w Powiatowych Zawodach Pierwszej Pomocy.

 

Gimnazjum

Kl. I a

Natalia Rerak – 12 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus, 9 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Albus.

Dariusz Piwowarski – 10 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus

Kl. I b

Julia Krawczyk – I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK Powiatu Krakowskiego,

Dorota Nawrot – VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus,

Aleksandra Gąsior – X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus.

Kl. I c

Michalina Kopcińska – Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Albus, Łukasz Dobrzycki – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Albus,

Karolina Gugała, Michalina Kopcińska, Paulina Lesiewicz – I miejsce w Powiatowych Zawodach z Pierwszej Pomocy.

Kl. II a

Julia Kwinta – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus, I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym dla klas II,

Michał Wlazło – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus.

Kl. II b

Aleksandra Tłuszcz – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego, laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Olimpus,

Julia Szlachta – GKJA - wyróżnienie,

Klaudia Sobczyk – 12 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus,

Mateusz Nawrocki – drużynowe Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej.

Kl. II c

Karolina Udziela – Laureatka Diecezjalnego Konkursu Biblijnego, II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno- Przyrodniczym,

Karolina Przecherka – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym.

Kl. III a

Paulina Bąk – Konkurs polonistyczny „ O złote pióro” (Waganowice 2014).

Kl. III b

Jagoda Adamek – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej, IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Wielickiego w Piłce Koszykowej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej „Jurajska Kraina”,

Marlena Adamek – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej, IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Wielickiego w Piłce Koszykowej, finalistki Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, Paulina Natkaniec – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej, IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Wielickiego w Piłce Koszykowej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej „Jurajska Kraina”,

Piotr Domagała – finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki,

Przemysław Małek – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej „Jurajska Kraina”,

Piotr Wosik – I i III miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Kolarstwie Przełajowym, udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich, XX miejsce w XI Międzynarodowym Etapowym Wyścigu Kolarskim Szlakami Jury.

Kl. III c

Gminny Turniej w Piłkę Koszykową – I miejsce (chłopcy i dziewczęta),

Powiatowy Turniej w Piłkę Koszykową – I miejsce (dziewczęta),

Rejonowy Turniej w Piłkę koszykową – IV miejsce (dziewczęta),

Gminny Turniej w Piłkę Siatkową – I miejsce (chłopcy i dziewczęta),

Powiatowy Turniej w Piłkę Siatkową – II miejsce (chłopcy i dziewczęta),

Gminny Turniej w Piłkę Nożną – I miejsce (chłopcy),

Gminna Halowa Piłka Nożna – I miejsce chłopcy, II miejsce dziewczęta,

Turniej Siatkarski o Puchar Jurajskiej Krainy – I miejsce (chłopcy i dziewczęta).

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)