Ścieżka powrotu

Strona główna Strona Główna Osiągnięcia uczniów w konkursach Osiągnięciauczniów 2014/2015

Kalendarz

sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Osiągnięciauczniów 2014/2015 PDF Drukuj Email

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym  2014/2015:

Liceum Ogólnokształcące

Kl. I

Izabela Klimczyk – II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy,

Joanna Machejek – II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy,

Mateusz Żurowicz – II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy,

Kamil Richert – II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy.

Gimnazjum

Kl. I a

Julia Basta – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Piotr Ciszewski – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Weronika Durmała – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Dominik Skrzydlewski – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Martyna Sochacka – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt.

Kl. I c

Tomasz Mudyn – udział w etapie rejonowym XX konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej,

Mateusz Starnawski – I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Halowej,

Dawid Warchoł – I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Halowej,

Adam Warzecha – I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.

Kl. II a

Kamil Zagrodzki – II miejsce Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Maria Jednaka – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Natalia Rerak – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Klaudia Trafiał – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Elżbieta Wadowska – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Natalia Rerak – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Albus – VII m.

Kl. II b

Joanna Warchoł – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Kl. II c

Gugała Karolina – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Mateusz Wyjadłowski – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Karol Warchoł – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.

Łukasz Dobrzycki – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Albus – VI m.

Kl. III a

Magdalena Ciekała – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt,

Szymon Kurbiel – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Julia Kwinta – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus –15 miejsce, I miejsce w powiatowym konkursie „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa” – kategoria literacka,

Jakub Zygmuntowicz – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.

Kl. III b

Mateusz Nawrocki – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Krystian Dymek – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców,

Julia Szlachta – II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Niedźwiedziu, I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Smrokowie,

Maria Zaranek – I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Smrokowie.

Klaudia Sobczyk – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus – 12 miejsce, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym Albus – 15 miejsce,

Aleksandra Tłuszcz –wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Albus – 12 miejsce.

Kl. III c

Karolina Udziela – laureatką wojewódzkiego konkursu historycznego „Dzieje ziem polskich i losy Polaków 1795-1914 na tle wydarzeń z historii Polski",

Natalia Przecherska – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt.

 

 

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)