Ścieżka powrotu

Strona główna

Kalendarz

maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Zawody strzeleckie 2017 PDF Drukuj Email

Drużyna Gimnazjum w Słomnikach Mistrzem

w Międzypowiatowej Drużynowej Lidze Strzeleckiej

Drużyna Gimnazjum w Słomnikach Mistrzem w Międzypowiatowej Drużynowej Lidze Strzeleckiej organizowanej przez Ligę Obrony Kraju. Zawody odbywały się przez cały rok szkolny 2016/2017. Startowały w niej 23 drużyny z powiatów bocheńskiego, wielickiego, proszowickiego, krakowskiego i krakowskiego ziemskiego. Odbyło się 5 rund strzeleckich, w których każdy z uczestników musiał oddać 15 strzałów (5 próbnych i 10 ocenianych). Trzy rundy strzelano z karabinków z przyrządami zamkniętymi (Haenel), jedną z przyrządami otwartymi (Slavia) i jedną z pistoletu (Walter) Nasza I drużyna w składzie: Gabriela Stuczyńska, Jakub Czekaj i Sebastian Janicki nie miała sobie równych i w klasyfikacji ogólnej zajęła I miejsce. W zawodach tych startowała również II drużyna Gimnazjum w składzie: Maria Orda, Jakub Synowski i Wojciech Perek oraz w kategorii ponadgimnazjalnej drużyna LO w Słomnikach w składzie: Oliwia Motyka, Karolina Łakoma i Magdalena Soczówka. Obie drużyny nie znalazły się na podium ale również zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Powyższy sukces został osiągnięty dzięki temu, że większość z wyżej wymienionych uczestników jest członkiem sekcji strzeleckiej działającej przy Międzyszkolnym Stowarzyszeniu Sportowym w Słomnikach. Treningi i zajęcia strzeleckie odbywają się pod okiem instruktorów strzelectwa sportowgo p. M. Kużdżała, p. A. Boczkowskiego i p. M. Miszczyka w strzelnicy sportowej przy u. T. Kościuszki 26. Wszystkich chętnych (dzieci, młodzież i osoby dorosłe) serdecznie zapraszamy.

 

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)