Ścieżka powrotu

Strona główna

Kalendarz

marzec 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w hali sportowej. Mimo, że wakacje w tym roku były nieco dłuższe niż zwykle, czas wytchnienia minął nieubłaganie szybko. Niektórzy z nas zdobyli nowe szczyty, inni nowe umiejętności. Wróciliśmy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej pracy. Wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, przyjaźnie i wiedzę. Nie tylko jesteśmy starsi, mądrzejsi, ale także mamy nowe postanowienia. Nowy rok szkolny dla najstarszych roczników, to przygotowanie do egzaminów, dla młodszych nowe działania i wyzwania…

 

Wszystkich zgromadzonych powitali reprezentanci Samorządu Uczniowskiego klas starszych: Natalia Przecherska, Emilia Kura i Sebastian Duda. Przypomnieli nam oni, że wrzesień to nie tylko powrót do szkoły, to także czas wspomnienia tych, którzy walczyli o naszą wolność i prawo posługiwania się językiem ojczystym. Wszystkie ofiary września uczciliśmy minutą ciszy.

Pani dyrektor Agata Skrzypczyk przybliżyła nam zmiany, jakie zaszły w polskiej oświacie a co za tym idzie i w naszej szkole. Pani wicedyrektor Anna Lepiarczyk przypomniała o zasadach obowiązujących wszystkich uczniów, a nasi wychowawcy przedstawili nam plany zajęć.

My zaś życzymy całej społeczności szkolnej: dyrekcji, nauczycielom, obsłudze i wam koleżanki i koledzy wytrwałości oraz samych sukcesów na nadchodzący czas.

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)