?cie?ka powrotu

Strona g?ˇwna

Menu witryny

Kalendarz

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Bieszczadzki rajd PDF Drukuj Email

Bieszczadzki Rajd

W Bieszczadach ?y?y kiedy? Biesy i Czady. By?o w nich troch? dobra i z?a. Postanowi?y opowiedzie? si? po jednej stronie dobra lub z?a. Biesy zatem wybra?y z?o a Czady dobro. I TAK POWSTA?Y BIESZCZADY?W?drowali?my szlakami Biesˇw i Czadˇw poznaj?c pi?kno, histori? i kultur? tego regionu. W Sanoku zwiedzili?my skansen poznaj?c wielokulturowo?? i wielowyznaniowo?? tego regionu. Potrafimy te? odrˇ?ni? chat? kurn? od pˇ?kurnej i wiemy jak wygl?da?a zabudowa wioski w okresie mi?dzywojennym.

á

Dzielnie przemierzali?my szlaki na Po?onin? Wetli?sk?, pod Ma?? Rawk? i na Tarnic? ľ chocia? nie zawsze ?wieci?o s?o?ce, czasem mg?a i pot przys?ania?y nam oczy, nie dali?my si? pokona? gˇrom. Bieszczadzka ciuchcia zawioz?a nas pod granic? ze S?owacj?, uda?o nam si? spotka? ?ubry, konie huculskie i przespacerowa? si? po koronie zapory w Solinie. W muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego mieli?my doskona?? powtˇrk? z biologii i geografii a w kinie studyjnym äKonkretö obejrzeli?my niszowy film äWolna sobotaö z Wojciechem Siemionem w roli g?ˇwnej. Wieczorami za? integrowali?my si? przy d?wi?kach gitary i harmonii.

Zaprosili?my do wspˇlnego w?drowania Klub Podrˇ?nika z Nied?wiedzia pod opiek? p. Marzeny Kopci?skiej-Kapusty, to nie pierwszy nasz wspˇlny rajd i mamy nadziej?, ?e nie ostatni.

Wyjazd zorganizowali opiekunowie Szkolnego Ko?a Turystyki: p. Jerzy Waszuk, p. Barbara Waszuk, p. Natasza ??czny i p. Maria Szczepaniak.

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)