Ścieżka powrotu

Strona główna

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Dzień Edukacji PDF Drukuj Email

Dzień Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski

"Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny"

Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

 

Wprawdzie kartki kalendarza wskazały, że Dzień Edukacji Narodowej w tym roku obchodzony będzie w sobotę, my jednak zaczęliśmy świętować już w czwartek. Szkolne korytarze wypełniali uśmiechnięci uczniowie z kwiatami, czekoladkami i pachnącym miodem. W piątek młodzi artyści z klas VII pod okiem pań: Moniki Grudzień, Anny Wójcik i Marii Szczepaniak zaprezentowali program słowno-muzyczny, by umilić wszystkim pracownikom naszej szkoły ten jakże wyjątkowy dzień. Wyjątkowy bo przepełniony wdzięcznością wyrażaną jednym z najpiękniejszych słów - DZIĘKUJĘ.

Dekorację i prowadzenie przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej, a nad całością czuwały panie Katarzyna Adamek-Lepiarczyk i Ewa Michalska-Kiwior.

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)