Ścieżka powrotu

Strona główna Uczniowie Samorząd Uczniowski

Kalendarz

luty 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Samorząd Uczniowski
Walentynki 2017 PDF Drukuj Email

WalentynkiRead more

16 lutego w naszej szkole została zorganizowana zabawa walentynkowa. Przybyli na nią uczniowie gimnazjum, którzy świetnie się bawili przy różnorodnej muzyce. Zorganizowane zostały także różne zabawy, które wyłoniły króla i królową balu.

Więcej…
 
SU - Mikołajki 2016 PDF Drukuj Email

MikołajkiRead more

6 grudnia jak co roku naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj ze śnieżynkami i przywitał się z każdą klasą. Jeśli któraś klasa była niegrzeczna w tym roku musiała spełnić prośbę Mikołaja i zaśpiewać jakiś utwór świąteczny lub wyrecytować wiersz. Każdego ucznia i nauczyciela Mikołaj częstował cukierkami. Niektórzy decydowali się na utrwalenie tej chwili i robili sobie zdjęcia ze świętym. Było bardzo zabawnie.

MIKOŁAJU DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!

Więcej…
 
Andrzejki 2016 PDF Drukuj Email

Andrzejki gimnazjalneRead more

27 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Zjawili się uczniowie prawie wszystkich klas. W trakcie zabawy można było sobie powróżyć u wróżki Tomaszki i Pawełki oraz wylosować balon z wróżbą. W trakcie imprezy odbyła się także „Randka w ciemno”, w której zwycięzcy otrzymywali bardzo oryginalne nagrody: od biletów do kina poprzez chusteczki higieniczne na otarcie łez. Zabawa była świetna!!!

Więcej…
 
Wybory SU PDF Drukuj Email

Samorząd wybranyRead more

W pierwszym tygodniu października uczniowie klas gimnazjalnych wybierali swych kandydatów na przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Z klas III zgłoszono kandydaturę Pauliny Jędrychowskiej, Dominika Skrzydlewskiego i Mateusza Starnawskiego. Z klas II pojawiły się kandydatury Bartka Bodaszewskiego i Karoliny Wolny.

Więcej…
 
Konkurs "Najlepsza Klasa" - SU PDF Drukuj Email

Podsumowanie konkursu SU.Read more

W tym roku szkolnym SU gimnazjum przeprowadził trzecią edycję konkursu na Najlepszą Klasę w gimnazjum. Celem konkursu jest przede wszystkim zachęcenie uczniów do systematycznej i efektywnej nauki, mobilizacja do aktywnego uczestniczenia w życiu szkoły, współodpowiedzialności za jej funkcjonowanie, promowanie zachowania zgodnego z normami określonymi przez Statut Szkoły, integracja poszczególnych klas w dążeniu do wspólnego celu oraz budowanie poczucia odpowiedzialności jednostkowej i grupowej uczniów.Laureatem konkursu jest klasa, która zajęła I miejsce. W tym roku szkolnym wyniki przedstawiają się następująco:

Więcej…
 
SU - Dzień dziecka PDF Drukuj Email

Dzień Dziecka z Samorządem Uczniowskim.

Jak co roku w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Rada Rodziców ufundowała uczniom gimnazjum słodką niespodziankę.

Nad całością akcji czuwały opiekunki SU gimnazjum.

 
Konkurs o statucie 2015/2016 PDF Drukuj Email

Czy znasz statut gimnazjum?Read more

Tradycją naszej szkoły jest konkurs pod hasłem „Czy znasz statut gimnazjum?”, nad którym czuwają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. W tym roku odbył się on 18 marca 2016 r. Wzięły w nim udział 3-osobowe drużyny z klas I i II. Reprezentanci zmagali się z pytaniami dotyczącymi m.in. praw i obowiązków uczniów i nauczycieli, zasad oceniania i klasyfikowania, nagród i kar. Do zadań drużyn należało też przygotowanie plakatów inspirowanych tym ważny dokumentem.

Więcej…
 
Konkurs "Najlepsza klasa w szkole" PDF Drukuj Email

KONKURS SU NA NAJLEPSZĄ KLASĘ W GIMNAZJUMRead more

Po raz trzeci w naszej szkole odbywa się konkurs na Najlepszą Klasę w Gimnazjum, nad którym czuwa Samorząd Uczniowski. Zgodnie z regulaminem konkursu oceniane są postępy w nauce, frekwencja, zachowanie i uczestnictwo w uroczystościach patriotycznych. Wyniki w pierwszym okresie roku szkolnego 2015/2016 wyglądają następująco:

1 miejsce: klasa III c

Więcej…
 
Wybory do rady SU 2015 PDF Drukuj Email

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUMRead more

W roku szkolnym 2015/2016 w wyborach do Samorządu Uczniowskiego wystartowało 6 kandydatów – reprezentantów klas II i III gimnazjum.: Piotr Ciszewski (II a), Justyna Tyrkalska (II b), Sebastian Gryc (II c), Anna Minior (III a), Paweł Tłuszcz (III b), Michalina Kopcińska (III c).

Więcej…
 
Mikołajki 2014 PDF Drukuj Email

MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NASRead more

Dnia 6 grudnia 2014 r. Święty Mikołaj odwiedził uczniów naszej szkoły. Pamiętał on o wszystkich grzecznych dzieciach, które dostały słodkie upominki. Tego samego dnia odbyła się akcja „Mikołaje są wśród nas”. Każdy uczeń, który miał na głowie mikołajkową czapkę był zwolniony z pytania z bieżącego materiału. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za dołączenie do zabawy!

Więcej…
 
Dyskoteka Andrzejkowa PDF Drukuj Email

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWARead more

Dnia 27 listopada 2014 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się zabawa andrzejkowa. Muzykę przygotował Jakub Kanik. Wróżby andrzejkowe zostały wymyślone i zrealizowane przez uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum. Była to pierwsza taka dyskoteka w tym roku szkolnym. Mamy nadzieję na więcej, gdyż świetnie się razem bawiliśmy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)