Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu

Kategoria: Samorząd Opublikowano: piątek, 24, styczeń 2014 Super User

Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu.Jak co roku, stare odchodzi nowe przychodzi:) dlatego 29.09.2013 roku spotkaliśmy się aby wybrać nowy Samorząd Uczniowski naszego Liceum. Kandydatami startującymi w wyborach byli:

  • Paweł Bajołek
  • Ewelina Garzeł
  • Justyna Jakubas
  • Paweł Klanowski

Po krótkiej prezentacji kandydatów wszyscy ruszyli do urny aby oddać głos na swojego faworyta.
Komisja wyborcza po przeliczeniu głosów ogłosiła wyniki. Przewodniczącą SU na rok szkolny 2013/2014 została Ewelina Garzeł, zdobywając największą ilość głosów. Zaraz za Eweliną jako z-ca przewodniczącej uplasował się Paweł Bajołek,a funkcję skarbnika obejmie Paweł Klanowski.

Gratulujemy i życzymy głów pełnych pomysłów.

Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu. Zmiana warty czyli wybory nowego Samorządu.

Odsłony: 1058