Wicemistrzostwo Naszych Licealistek

Kategoria: Sport Opublikowano: środa, 16, kwiecień 2014 Super User

Wicemistrzostwo Naszych Licealistek11.04 był dniem, który przyniósł podsumowanie naszej ciężkiej pracy z ostatnich kilku tygodni. Nasze Licealistki pod „okiem” pani Marty Frukacz przygotowywały się do wzięcia udziału w Powiatowych Mistrzostwach Nowoczesnych Form Tanecznych w Skawinie. Wysiłek się opłacił wróciłyśmy z II miejscem. Cóż tu dużo pisać, dziewczyny były rewelacyjne!!!! 

 

Spotkały się z falą pochwał i gratulacji nie tylko ze strony zaproszonych gości ale również ze strony innych drużyn i widzów zasiadających na trybunach.
Nasze Liceum reprezentowały :

  • Magdalena Blacha
  • Aneta Cupiał
  • Justyna Jędrychowska
  • Joanna Lepiarczyk
  • Kamila Piwowarczyk

Dziewczyny jesteście wielkie, dziękujęlaughing.

Wicemistrzostwo Naszych Licealistek Wicemistrzostwo Naszych Licealistek Wicemistrzostwo Naszych Licealistek Wicemistrzostwo Naszych Licealistek Wicemistrzostwo Naszych Licealistek Wicemistrzostwo Naszych Licealistek Wicemistrzostwo Naszych Licealistek

Odsłony: 1640