Wicemistrzostwo w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: środa, 14, maj 2014 Super User

Mistrzostwa Pierwszej PomocyDnia 12.05.2014 roku w Krzeszowicach drużyna w składzie: Monika Motyczyńska – kapitan, Magdalena Blacha, Kamil Ciałowicz, Aneta Cupiał i Klaudia Zdechlik zdobyła II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy. Nasz zespół wykazał się nie tylko ogromną wiedzą ale również wspaniałymi umiejętnościami praktycznymi niezbędnymi w przypadkach ratowania życia drugiego człowieka.

Do zdobycia było 310 punktów, my straciliśmy ich tak na prawdę tylko kilkanaście z czego kilka zostało uwzględnionych po złożonych protestach. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje, sędziowie kilkakrotnie wypowiadali się z podziwem na temat ich sposobu działania i fachowych umiejętności. Nad przygotowaniem merytorycznym zespołu czuwała Monika Motyczyńska – uczennica klasy II, którą wsparł w fazie końcowej Adrian Sadowski i p. Gabriela Blarowska, sprawami organizacyjno-opiekuńczymi zajęła się p. Barbara Waszuk przy wsparciu p. Jerzego Waszuk i p. Agnieszki Miłek.

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Odsłony: 1058