Aktualności

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych

    W środę 12 kwietnia 2017 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w apelu z okazji Świąt Wielkanocnych. Aby tradycji stało się zadość, klasy 4a i 4b pod opieką wychowawczyń p. Katarzyny Adamek –Lepiarczyk i p. Ewy Michalskiej - Kiwior dwukrotnie wystawiły swe przedstawienie pt.  „Jak  Wiosna –Zimie o swoich świętach opowiadała”.

    Rymami  i piosenką mali aktorzy wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój opowiadając o malowaniu pisanek, święceniu palm i śmigusie - dyngusie (oczywiście nie omieszkali skropić obficie wodą uczniów i nauczycieli ku ich wielkiemu zadowoleniu). W atmosferę budzącej się przyrody wprowadziła wszystkich wiosenna dekoracja. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.
   Na zakończenie pani dyrektor Agata Skrzypczyk życzyła wszystkim odpoczynku i wesołych świąt w rodzinnym gronie.

Tekst: Wychowawczynie klasy 4a i 4b.

Zdjęcia: Anna Pokrzywińska