Aktualności

Wyniki konkursu literackiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie"

    Miło nam poinformować, iż w konkursie literackim "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" organizowanym przez SKO SP2 Rabka - Zdrój dzieci z oddziału przedszkolnego 0A naszej szkoły zajęli kolejno:

I miejsce  Małgorzata Farat 

II miejsce Dawid Brykalski

III miejsce Krystian Grębosz

    Konkurs dedykowany był dla uczniów klas 0 - VI z regionu małopolsko - świętokrzyskiego. Dzieci z grupy wiekowej - klasy przedszkolne, miały za zadanie indywidualnie ułożyć wiersz składający się z minimum 2 strof o tematyce zgodnej z tematem konkursu.

   W dniu poprzedzającym Dzień Dziecka laureaci konkursu w obecności pani wicedyrektor Grażyny Dubiel otrzymali dyplomy i nagrody. 

             Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst: Wychowawca oddziału przedszkolnego 0A