Aktualno?ci

Konkurs Mitologiczny 2017

     Jak wiadomo Olimp to do?? wysoka góra, gdzie zdaniem staro?ytnych Greków zamieszkuj? bogowie, jednak co roku olimpijscy w?adcy schodz? z wy?yn niebieskich do naszej szko?y. Tak by?o równie? 19 czerwca b.r., kiedy odbywa? si? nasz coroczny szkolny konkurs mitologiczny Z  MITOLOGI?  ZA  PAN  BRAT. Uczniowie przebrani za szlachetnych mieszka?ców Olimpu prezentowali  najpierw swoj? posta?, a potem dzielnie walczyli w konkursie wiedzy mitologicznej.

    A oto wyniki konkursu:

Kategoria – moda inspirowana mitologi?:

I miejsce

Martyna Bielak kl. 6 b

Amelia ??czny kl. 6 b

Alicja Ko?ciej kl. 6 a

II miejsce

Maja Pokrzywi?ska kl. 6 a

III miejsce

Oliwia Ciszewska kl. 6 b

 

Kategoria – Wiedza

I miejsce

Mateusz Duliban kl. 6 a

II miejsce

Martyna Bielak kl. 6 b

III miejsce

Piotr Rybi?ski kl. 5 a

Tekst: Anna Wójcik

Zdj?cia: Anna Pokrzywi?ska