Aktualności

Konkurs Mitologiczny 2017

     Jak wiadomo Olimp to dość wysoka góra, gdzie zdaniem starożytnych Greków zamieszkują bogowie, jednak co roku olimpijscy władcy schodzą z wyżyn niebieskich do naszej szkoły. Tak było również 19 czerwca b.r., kiedy odbywał się nasz coroczny szkolny konkurs mitologiczny Z  MITOLOGIĄ  ZA  PAN  BRAT. Uczniowie przebrani za szlachetnych mieszkańców Olimpu prezentowali  najpierw swoją postać, a potem dzielnie walczyli w konkursie wiedzy mitologicznej.

    A oto wyniki konkursu:

Kategoria – moda inspirowana mitologią:

I miejsce

Martyna Bielak kl. 6 b

Amelia Łączny kl. 6 b

Alicja Kościej kl. 6 a

II miejsce

Maja Pokrzywińska kl. 6 a

III miejsce

Oliwia Ciszewska kl. 6 b

 

Kategoria – Wiedza

I miejsce

Mateusz Duliban kl. 6 a

II miejsce

Martyna Bielak kl. 6 b

III miejsce

Piotr Rybiński kl. 5 a

Tekst: Anna Wójcik

Zdjęcia: Anna Pokrzywińska