Aktualności

Dni Otwartych Remiz 2017

    9 czerwca 2017 roku uczniowie z klasy II c, II d oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych 0A i 0B wraz z wychowawczyniami wyruszyły do Niedźwiedzia na pokazy strażackie. Dzieci z ogromnym entuzjazmem wcielały się w role strażaków, mogły zobaczyć akcję gaszenia pożaru, zakładać kombinezon ochronny, brać udział w kursie udzielania pierwszej pomocy, wcielały się w osoby ratowane. Największym zainteresowaniem cieszyły się wozy bojowe oraz wóz sanitarny 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach, a także samodzielne lanie wody z węża do celu.

    Na zakończenie pokazów każda klasa otrzymała pamiątkowego strażaka - skarbonkę oraz słodycze.

    Składamy serdeczne podziękowanie organizatorom: OSP Niedźwiedź wraz z Wojskową Strażą Pożarną z Niedźwiedzia, 8 Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach, OSP Miłocice oraz Burmistrzowi Gminy Słomniki, który był patronem tego wydarzenia.

Zapraszamy do galerii Smile

                                                             Artykuł: Jolanta Piwowarczyk

                                                                                                    Zdjęcia: Anna Pokrzywińska