II miejsce w lekkoatletycznym biegu sztafetowym

    Uczniowie Szkoły Podstawowej w Słomnikach pod opieką Pani Marzeny Malkowskiej - nauczyciela wychowania fizycznego, uczestniczyli w lekkoatletycznym biegu sztafetowym, który odbył się w Proszowicach - 20 września 2012 roku. Był to ”Bieg Memoriałowy z okazji - 68 rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej, ku czci Generała Nieczui – Ostrowskiego”.

   Po uroczystej inauguracji przez władze miasta Proszowic, uczestnicy biegu przystąpili do zmagań lekkoatletycznych. Rozgrywały się one na trasie od Piotrkowic Małych do Proszowic, gdzie była zlokalizowana linia mety. Wśród 11 drużyn ze szkół podstawowych, nasza szkoła zdobyła II miejsce.

   Wydarzenie sportowe zakończono uroczystym wręczeniem pucharów oraz dyplomów.

Tekst: M. Malkowska