W barwach jesieni - konkurs plastyczny

     W dniu 13.11.2013r w świetlicy szkolnej zostały wręczone dyplomy, wyróżnienia i podziękowania dla uczestników konkursu plastycznego pt. ,,W barwach jesieni”- zorganizowanego przez p. Magdalenę Pikiel, wychowawcę świetlicy. Ideą konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającego nas świata, czyli świata przyrody, a przede wszystkim urokliwej pory roku, jaką jest jesień.

 

    Przybliżenie piękna tej pory roku ułatwiają bliżej poznane i popularyzowane techniki plastyczne, które w wydaniu dzieci są bardziej wyjątkowe.

Celami konkursu były :

-Kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej.

-Propagowanie różnych technik plastycznych.

-Doskonalenie warsztatu plastycznego.

-Prezentacja możliwości twórczych dzieci.

Konkurs był dedykowany dla ucznów kl. O – III SP.

Dopuszczało się dowolne płaskie formy prac indywidualnych w formacie A4 i A3.

Termin składania prac upływał 25.10.2013r.

W konkursie wzięło udział 42 uczestników. Ich prace zostały zaprezentowane na wystawie w świetlicy szkolnej. Zwycięskie prace wskazała p. dyrektor Grażyna Dubiel. Oto ich autorzy: 

I miejsce : Miłosz Pikiel kl.III a

II miejsce : Sebastian Sewioł kl. II b

III miejsce : Patrycja Plutecka kl. III b 

WYRÓŻNIENIA:

Kacper Grębosz kl. O 1,

Kinga Beliczyńska kl. O 2,

Julia Srogosz kl. I a,

Oliwia Baran kl. I a,

Anna Udziela kl. I a,

Kamila Jacak kl. I a,

Anna Furgał kl. I a,

Dominika Wadowska kl. I a,

Maria Beliczyńska kl. I b,

Emilia Tochowicz kl. I b,

Klaudia Brykalska kl. II b,

Oliwia Ciszewska kl. III b,

Zuzanna Drużkowska kl. III c,

Patrycja Zaręba kl. III c,

Gabriela Kurbiel kl. III c,

W konkursie wzięli także udział: Klaudia Pawlik kl. I b, Weronika Kaczmarczyk kl. II a, Kacper Kura kl. I b, Dominik Mrajca kl. I b, Szymon Krawczyk kl. I b, Piotr Krzyszkiewicz kl. I b, Filip Łączny kl. I b, Cezary Harmaj kl. I b, Jakub Krawczyk I b, Filip Duda I b, Julia Furgalska kl. I b, Szymon Cerek kl. III b, Emilia Mariasz III c, Kamil Szewczyk kl. I b, Joanna Jakubas kl. III b, Natalia Sztajnke kl. II a, Martyna Muszyńska kl. III a, Natalia Szczepańska kl. III a, Agata Natkaniec kl. I a, Marcin Siudek kl. O 2, Anna Siudek kl. I a, Gabriela Margul kl. III a, Aleksandra Natkaniec kl. III c, Patryk Kurbiel kl. O 1.

WSZYSTKIM GRATULUJĘ I ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KOLEJNYCH KONKURSACH.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Pikiel