Konkurs piosenki angielskiej

     12 grudnia odbyła się w naszej szkole druga edycja konkursu piosenki angielskiej pt. "Let's sing a song". W tym roku zadaniem uczestników było wykonanie piosenki związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.

     Oceniane były nie tylko umiejętności wokalne, ale i sprawność posługiwania się językiem angielskim. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym talentem, czego wyrazem były gromkie brawa publiczności po każdym występie.

     Oto wyniki:

Występ indywidualny:
I miejsce - Antoni Dulewicz kl. IV a
II miejsce - Natalia Buczek kl. VI a
                     Natalia Stano kl. VI a

Występ grupowy:
I miejsce - Paulina Jędrychowska i Weronika Durmała kl. VI b
II miejsce - Maciej Kaczmarczyk i Adrian Stańdo kl. IV b

Konkurs przygotowały p. E. Kiwior i p. M. Szczygieł.

                    Tekst: E. Kiwior

Zdjęcia: A. Pokrzywińska