Little Red Ridding Hood - Czerwony Kapturek

     W dniach 25-27.03.2014 nasi licealiści przygotowali interaktywną lekcję języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, opierając się na znanej bajeczce Little Red Ridding Hood – czyli Czerwony Kapturek. W trakcie zajęć starsi koledzy nie tylko znakomicie odegrali swoje role, ale uczyli również piosenek: Head & Shoulders, Brush your teeth and If you happy. Zarówno Ci duzi jak i ci mniejsi świetnie się bawili. Nad całością czuwała p. Barbara Waszuk.

Cast (obsada):

Little red Ridding Hood (Czerwony Kapturek) - Ewelina Garzel

Wolf (Wilk) - Kamil Ciałowicz

Grandmother (Babcia) - Magda Domagała

Mother (Mama) - Paulina Zaranek

Huntsman (Myslliwy) - Krystian Jagła

Grandmother 2 (Babcia2 - narrator) - Klaudia Zdechlik

Vocal & Guitar (Śpiew I gitara) - Monika Motyczyńska

Vocal (Śpiew) - Justyna Jakubas

Director & Script Writer (Reżyser i scenarzysta) - Barbara Waszuk

Camerawoman (operator kamery) - Barbara Waszuk

Cameraman 1 (Fotograf 1) - Olaf Szczepański

Cameraman 2 (Fotograf 2) - Piotr Jędrychowski

Special effect (Efekty specjalne) - Łukasz Mędrala

Tekst: B. Waszuk