Koncert "Wiosna budzi talenty"

    Dnia 21 marca 2014r. uczniowie klas 0-III powitali wiosnę koncertem „Wiosna budzi talenty”. Przegląd rozpoczęli uczniowie klas „0”, którzy zaprezentowali swoje talenty recytując i śpiewając znane utwory i piosenki dziecięce. Następnie uczniowie klas I, II, III występowali prezentując zespołowe układy taneczne, pokazy gimnastyki artystycznej oraz solowe pokazy taneczne do muzyki nowoczesnej. Zachwyciły również występy laureatów szkolnego konkursu recytatorskiego, którzy odegrali scenki dramowe do znanych wierszy Jana Brzechwy.

     Na zakończenie koncertu uczniowie klasy II a razem z widownią i wychowawcami zatańczyli układ do piosenki Chocolate. Aplauzom i brawom nie było końca. W wesołym nastroju dzieci wykonały plakaty i jak detektywi wyruszyli na poszukiwanie wiosny.

Tekst: E. Dulewicz

Zdjęcia: A. Pokrzywińska