Dzień Mamy i Taty

     26 maja 2014 roku w oddziałach przedszkolnych odbyła się  uroczystość, na którą dzieci z niecierpliwością czekały - DZIEŃ MAMY I TATY. Uroczystość poprzedził szereg zajęć na temat rodziny, roli  Mamy i Taty  w życiu dziecka.

      Dzieci dla swoich rodziców wykonały piękne prezenty  - „Cudeńka z sianka” na warsztatach ekologicznych oraz  przygotowały część artystyczną. Nie zabrakło piosenek , tańca , wierszy a także krótkiej  scenki teatralnej. Były również konkursy dla rodziców  oraz słodki poczęstunek .

                DRODZY RODZICE

Szczęścia, zdrowia, pomyślności,

Samych w życiu chwil radości, żadnych smutków, trudów, łez.

Niech Wam szczęście oraz zdrowie nieustannie dopisują,

Niech się Wasze marzenia w każdym dniu realizująJ

                                              Tego życzą Wam dzieci i wychowawczynie.

 

                                         Tekst i zdjęcia Jolanta Piwowarczyk

 Zapraszamy do naszej galerii: