Oddziały przedszkolne w szkole
Plan lekcji
Archiwum wydarzeń
Galeria zdjęć
Galeria prac plastycznych
SZKOLNY GABINET TERAPII
Imieniny
Prymusi - I okres roku szkolnego 2016/2017
klasa IV a - Stanisław Wójcik
klasa IV b - Amelia Dusza, Amelia Jajkiewicz, Kacper Kura, Filip Łączny, Maciej Piwowarski
klasa V a - Dominik Kuca
klasa V b - Weronika Książek, Nikola Sobczyk, Hanna Włodarz
klasa VI a - Maja Pokrzywińska
klasa VI b - Martyna Bielak
klasa VI c - Franciszek Paluch
Prymusi - II okres roku szkolnego 2015/2016
klasa IV a - Dominik Kuca
klasa IV b - Nikola Sobczyk, Hanna Włodarz
klasa V a - Maja Pokrzywińska
klasa V b - Oliwia Ciszewska
klasa V c - Aleksandra Natkaniec
klasa VI a - Martyna Maćkiewicz
klasa VI b - Sebastian Duda
klasa VI c - Julia Zagrodzka
Prymusi - I okres roku szkolnego 2015/2016
klasa IV a - Dominik Kuca, Małgorzata Zagrodzka
klasa IV b - Nikola Sobczyk
klasa V a - Natalia Szczepańska
klasa V b - Oliwia Ciszewska
klasa V c - Franciszek Paluch
klasa VI a - Martyna Maćkiewicz
klasa VI b - Sebastian Duda
klasa VI c - Barbara Piwowarska, Julia Zagrodzka
Prymusi - II okres roku szkolnego 2014/2015
klasa IV a - Maja Pokrzywińska
klasa IV b - Martyna Bielak, Oliwia Ciszewska
klasa IV c - Franciszek Paluch
klasa V a - Martyna Maćkiewicz
klasa V b - Sebastian Duda
klasa V c - Julia Zagrodzka
klasa VI a - Emilia Kura, Kaja Kurek, Julia Przecherska
klasa VI b - Angelika Bożek
Prymusi - I okres roku szkolnego 2014/2015
klasa IV a - Maja Pokrzywińska
klasa IV b - Oliwia Ciszewska
klasa IV c - Emilia Mariasz
klasa V a - Martyna Maćkiewicz
klasa V b - Sebastian Duda
klasa V c - Barbara Piwowarska, Julia Zagrodzka
klasa VI a - Kaja Kurek, Kinga Świerczyńska
klasa VI b - Angelika Bożek
Prymusi - II okres roku szkolnego 2013/2014
klasa IV a - Martyna Maćkiewicz
klasa IV b - Sebastian Duda
klasa IV c - Julia Zagrodzka
klasa V a - Kaja Kurek, Julia Przecherska, Kinga Świerczyńska
klasa V b - Angelika Bożek
klasa VI a - Emilia Dulewicz
klasa VI b - Filip Margul
klasa VI c - Magdalena Kądziela
Prymusi - I okres roku szkolnego 2013/2014
klasa IV a - Martyna Maćkiewicz
klasa IV b - Sebastian Duda
klasa IV c - Alicja Tochowicz, Julia Zagrodzka
klasa V a - Kinga Świerczyńska
klasa V b - Angelika Bożek
klasa VI a - Emilia Dulewicz
klasa VI b - Filip Margul
klasa VI c - Dawid Warchoł
Prymusi - II okres roku szkolnego 2012/2013
klasa IV a - Julia Przecherska, Kinga Świerczyńska
klasa IV b - Angelika Bożek
klasa V a - Emilia Dulewicz
klasa V b - Filip Margul
klasa V c - Magdalena Kądziela
klasa VI a - Paulina Grabska
klasa VI b - Aleksandra Gąsior
klasa VI c - Daria Krawczyk
Prymusi - I okres roku szkolnego 2012/2013
klasa IV a - Klaudia Warchoł
klasa IV b - Angelika Bożek, Karolina Wolny
klasa V a – Emilia Dulewicz
klasa V b – Filip Margul, Natalia Warchoł
klasa V c – Katarzyna Walczak, Dawid Warchoł
klasa VI a – Łukasz Dobrzycki
klasa VI b – Aleksandra Gąsior, Natalia Rerak
klasa VI c – Mateusz Zieliński
Prymusi - II półrocze roku szkolnego 2011/2012
klasa IV a – Emilia Dulewicz
klasa IV b – Filip Margul
klasa IV c – Sebastian Gryc, Magdalena Kądziela, Dawid Warchoł
klasa V a – Aleksandra Grzegórzko
klasa V b – Aleksandra Gąsior
klasa V c – Mateusz Zieliński
klasa VI a – Maria Nowaczek
klasa VI b – Kamila Duda
klasa VI c – Aleksandra Tłuszcz
Prymusi - I półrocze roku szkolnego 2011/2012
klasa IV a – Emilia Dulewicz, Wiktoria Jajkiewicz, Aleksandra Wolny
klasa IV b – Emilia Zygmuntowicz
klasa IV c – Magdalena Kądziela
klasa V a – Paulina Grabska
klasa V b – Aleksandra Gąsior
klasa V c – Mateusz Zieliński
klasa VI a – Barbara Pędracka
klasa VI b – Kamila Duda
klasa VI c – Aleksandra Tłuszcz