Oddziały przedszkolne w szkole
Plan lekcji
Archiwum wydarzeń
Galeria zdjęć
Galeria prac plastycznych
SZKOLNY GABINET TERAPII
Imieniny
Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV-VII w roku szk. 2017/2018
9 października 2017roku na godzinach wychowawczych odbyły się tajne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV - VII Szkoły Podstawowej w Słomnikach, którego opiekunkami są panie: Katarzyna Adamek-Lepiarczyk i Ewa Michalska-Kiwior.
I tak po podliczeniu głosów mamy nową Radę SU:
Przewodniczący: Bartosz Wyjadłowski kl. VII b
Z-ca przew.: Maja Pokrzywińska kl. VII a
Sekcja artystyczna:
Anna Udziela kl. V a
Justyna Kalinowska kl. IV b
Filip Duda kl. V b
Nikola Dzioba kl. IV c
Maciej Król kl. IV a
Sekcja informacyjna:
Emilia Mariasz kl. VII c
Hanna Włodarz kl. VI b
Kaja Ciałowicz kl. VI a
Poczet Sztandarowy:
Aleksandra Natkaniec kl. VII c
Martyna Bielak kl. VII b
Miłosz Pikiel kl. VII a
Oliwia Ciszewska kl. VII b
Czytaj więcej: Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV-VII w roku szk. 2017/2018
Mały Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017
Na początku października odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku najmłodszą społeczność naszej szkoły reprezentować będą:
Przewodniczący: Maciej Król kl. III a
Z- ca: Nikola Dzioba kl. III c
oraz : Julia Włodarczyk kl. III b, Magdalena Gądek kl. II a, Weronika Plutecka kl. II b, Aleksandra Młyńska kl. II c, Piotr Pieszczek kl. II d.
Czytaj więcej: Mały Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017
Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017
Na początku października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV – VI. Jak zawsze poprzedzone były one kampanią wyborczą. Po przeliczeniu głosów przez komisję okazało się, że w tym roku społeczność uczniowską naszej szkoły reprezentować będą:
Przewodnicząca: Maria Mędrala
Zastępca przewodniczącej: Nikola Sobczyk
Sekcja artystyczna: Joanna Zagrodzka, Anna Udziela
Sekcja informacyjna: Kamila Bogacz, Karolina Tochowicz, Julia Furgalska
Poczet sztandarowy: Martyna Bielak, Aleksandra Natkaniec, Miłosz Pikiel, Oliwia Ciszewska
Czytaj więcej: Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017
Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016
Pod koniec września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je jak zwykle Kampania Wyborcza, dzięki której społeczność uczniowska mogła lepiej poznać kandydatów. Oto skład Samorządu Uczniowskiego kl. IV- VI w roku szkolnym 2015/2016:
Przewodnicząca: Maja Pokrzywińska
Z- ca: Julia Zagrodzka
Sekcja Artystyczna: Hanna Włodarz, Julia Lech, Karolina Tochowicz
Sekcja Informacyjna: Paweł Książek, Julia Gaździcka
Poczet Sztandarowy: Barbara Piwowarska, Sara Dydlińska, Antoni Jednaki, Dominika Jajkiewicz
Mały Samorząd Uczniowski reprezentujący kl. I- III tworzą:
Anna Udziela, Jan Hlawacz, Beliczyńska Maria, Amelia Dusza, Hanna Grudzień, Maciej Król, Kamil Kwieciński, Gabriela Piotrowska, Maciej Cnota, Kacper Świerczyński
Czytaj więcej: Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016
Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015
PRZEWODNICZĄCY:
Julia Warchoł
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO:
Antoni Jednaki
POCZET SZTANDAROWY:
Weronika Motyczyńska
Kaja Kurek
Julian Zieliński
Angelika Bożek
SEKCJA ARTYSTYCZNA:
Barbara Piwowarska
Kinga Świerczyńska
Kamila Bogacz
SEKCJA INFORMACYJNA:
Emilia Mariasz
Martyna Muszyńska
Maciej Kaczmarczyk
Opiekunki Samorządu:
Ewa Michalska - Kiwior
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk
Skład "Małego Samorządu" w roku szkolnym 2014/2015
Przewodnicząca: Maria Łączny
Zastępca: Anna Udziela
Członkowie: Oliwia Ciałowicz, Amelia Machnik, Karolina Lis, Martyna Mazurkiewicz oraz Gabriela Piotrowska
Opiekun "Małego Samorządu"
Iwona Żarkowska
Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014
przewodniczący:
Krzysztof Wojtal kl. VI c
zastępca:
Wiktoria Jajkiewicz kl. VI a
sekcja artystyczna:
Małgorzata Wójcik kl. V a
Paulina Jędrychowska kl. VI b
Barbara Piwowarska kl. IV c
sekcja informacyjna:
Jan Pokrzywiński kl. V b
Antoni Dulewicz kl. IV a
Karol Bętkowski kl. IV b
Poczet sztandarowy:
Emilia Dulewicz kl. VI a
Dominik Skrzydlewski kl. VI a
Natalia Warchoł kl. VI b
Aleksandra Wolny kl. VI a
Opiekunki Samorządu:
Ewa Michalska - Kiwior
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk
Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2012/2013
Przewodnicząca: Paulina Grabska
Z – ca: Szymon Pokrzywiński
Sekcja artystyczno - plastyczna:
Aleksandra Adamczyk
Kinga Świerczyńska
Weronika Motyczyńska
Natalia Warchoł
Sekcja informacyjna:
Krzysztof Ozaist
Anna Minior
Poczet sztandarowy:
Kinga Jędrychowska
Mateusz Zieliński
Natalia Rerak
Maria Jednaka
Opiekunki Samorządu:
Ewa Michalska - Kiwior
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk
Samorząd Uczniowski
Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012
Przewodnicząca: Aleksandra Tłuszcz
Z – ca: Anna Minior
Sekretarz: Adam Warzecha
Sekcja artystyczna:
Julia Szlachta
Maria Jednaka
Justyna Tyrkalska
Sekcja informacyjna:
Paulina Grabska
Wiktoria Jajkiewicz
Beata Romanowska
Poczet Sztandarowy:
Patrycja Bielak
Mateusz Nawrocki
Dominika Juda
Sandra Podyma
Opiekunki Samorządu
Ewa Michalska - Kiwior
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk
Działania Samorządu:
"Mały Samorząd"
Skład "Małego Samorządu" w roku szkolnym 2011/2012
Przewodnicząca: Julia Przecherska
Z – ca: Maciej Synowski
Sekcja informacyjna:
Martyna Maćkiewicz
Franciszek Paluch
Sekcja plastyczna:
Weronika Motyczyńska
Maja Pokrzywińska
Aleksandra Janeczek
Opiekun "Małego Samorządu":
Iwona Żarkowska