Oddziały przedszkolne w szkole
Plan lekcji
Archiwum wydarzeń
Galeria zdjęć
Galeria prac plastycznych
SZKOLNY GABINET TERAPII
Imieniny
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2016/2017
Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Osiągnięcie | Opiekun |
Bielak Martyna | VI b | III miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" Zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego XXII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie i Pierwszej Pomocy Wyróżnienie w etapie powiatowym wojewódzkiego konkursu plastycznego "Sienkiewicz baśniami malowany" Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Jestem Mistrzem Logicznego Myślenia" |
A. Bielak A. Jakubek
J. Waszuk
|
Bielawski Alan | V a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Boczkowski
|
Bielawski Emil | V b | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody ALBUS 2017 |
N. Łączny
|
Bogacz Kamila | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt | J. Waszuk |
Brykalski Dawid | 0 A | II miejsce w konkursie literackim dla regionu małopolsko - świętokrzyskiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" |
E. Doniec |
Cerek Szymon | VI b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO |
M. Szczygieł |
Ciszewska Oliwia | VI b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z języka polskiego ALBUS 2017 Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sienkiewicz baśniami malowany" II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
A. Lepiarczyk
|
Czerwińska Sylwia | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
J. Waszuk
|
Czerwińska Wiktoria | VI b | II miejsce Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
J. Waszuk
|
Dobrzycka Antonina | III c | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | D. Tochowicz |
Drużkowska Zuzanna | VI c | II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie i Pierwszej Pomocy | E. Szwed |
Duliban Mateusz | VI a | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego |
M. Szczygieł
|
Farat Małgorzata | 0A | I miejsce w konkursie literackim dla regionu małopolsko - świętokrzyskiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" | E. Doniec |
Gacek Dawid | V a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Boczkowski
|
Grębosz Krystian | 0 A | III miejsce w konkursie literackim dla regionu małopolsko - świętokrzyskiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" |
E. Doniec |
Gryc Krystian | V b | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
B. Krzyżak |
Janeczek Aleksandra | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk |
Kmita Klaudia | VI a | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
J. Waszuk
|
Korus Szymon | II a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | E. Dulewicz |
Kozera Igor | V a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
A. Boczkowski |
Krzyk Dawid | V b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
A. Boczkowski |
Książek Weronika | V b | Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sienkiewicz baśniami malowany" II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
K. Adamek Lepiarczyk
|
Kurbiel Gabriela | VI c | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
J. Waszuk |
Lis Karol | VI c | II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice | J. Waszuk |
Łączny Amelia | VI b | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z matematyki ALBUS 2017 Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO |
E. Szwed
|
Łączny Maria | V b | Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Bielak
|
Łojek Krystian | VI c | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
J. Waszuk
|
Małecka Zuzanna | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
I. Żarkowska |
Małek Szymon | II b | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
J. Tłuszcz |
Margul Gabriela | VI a | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z matematyki ALBUS 2017 Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
B. Krzyżak
|
Mariasz Emilia | VI c | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt | J. Waszuk |
Mich Martyna | V b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Boczkowski |
Natkaniec Aleksandra | VI c | Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Lepiarczyk
|
Nowaczek Małgorzata | VI b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z języka polskiego ALBUS 2017 II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Lepiarczyk
|
Paluch Franciszek | VI c | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z matematyki ALBUS 2017 Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego |
M. Szczygieł
|
Pikiel Miłosz | VI a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Piwowarski Maciej | IV b | Wyróżnienie w w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" | A. Bielak |
Płaszewski Daniel | VI a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Pokrzywińska Maja | VI a | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z języka polskiego ALBUS 2017 Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sienkiewicz baśniami malowany" II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
A. Wójcik
M. Szczepaniak
|
Przecherka Juliusz | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
I. Żarkowska |
Siedlarz Aleksandra | VI c | II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk
|
Sobczyk Nikola | V b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO | M. Szczygieł |
Stanek Mateusz | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | I. Żarkowska |
Świątek Emilia | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk |
Tochowicz Karolina | V a | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Boczkowski |
Włodarczyk Katarzyna | II c | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | J. Piwowarczyk |
Włodarz Jan | VI b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Wyjadłowski Bartosz | VI b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Zagrodzka Joanna | VI c | I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie i Pierwszej Pomocy | E. Szwed |
Zagrodzki Kacper | V b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Boczkowski
|
Ząbczyńska Oliwia | VI a | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk
|
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2015/2016
Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Osiągnięcie | Opiekun |
Beliczyńska Maria | III b | I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "O Pawie Pióro" III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. "Jesień w obiektywie" |
B.Jędrychowska B.Jędrychowska |
Beliczyński Bartłomiej | VI a |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Bentkowski Szymon | VI c | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Bętkowski Karol | VI b | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Bielak Martyna | V b | Finalistka XXI Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Zabytki Naszej Małej Ojczyzny" |
s. Jolanta R. Natkaniec K. Adamek - Lepiarczyk |
Ciszewska Oliwia | V b | II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego II miejsce w powiatowym konkursie literacko-plastycznym Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna pod hasłem "Cudze chwalicie, swego nie znacie" |
A. Bielak M. Szczygieł R. Natkaniec K. Adamek - Lepiarczyk |
Dobrzycka Antonina | II c | Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny | D. Tochowicz |
Duda Filip | III b | Wynik dobry w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny | B.Jędrychowska |
Duda Sebastian | VI b | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik |
A. Bielak U. Łączny |
Dulewicz Antoni | VI a | Finalista XXI Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
A. Jakubek J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Duliban Mateusz | V a | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego | M. Szczygieł |
Dusza Amelia | III b | Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny | B.Jędrychowska |
Filipowicz Piotr | I d | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczne Preteksty | U. Baranek |
Furgał Anna | III a | Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny | E. Doniec |
Gryc Adrian | VI c | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Gryc Krystian | IV b | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkurssie Kangur Matematyczny Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny |
B. Krzyżak |
Harmaj Oliwier | VI a | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Jajkiewicz Amelia | III b | Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny | B.Jędrychowska |
Jamborska Blanka | VI a | I miejsce w VI powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową |
E. Szwed J. Waszuk J. Waszuk |
Jednaki Antoni | VI a | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejscew Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejscew Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Juda Patryk | VI a | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Kopciński Szymon | VI c |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Książek Paweł | VI a |
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
A. Bielak A. Bielak A. Bielak A. Bielak |
Książek Weronika | IV b |
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik |
N. Łączny |
Kura Franciszek | III b |
Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Maks Matematyczny |
B. Jędrychowska |
Kura Kacper | III b |
Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Maks Matematyczny |
B. Jędrychowska |
Maćkiewicz Martyna | VI a | Laureat XXXII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną I miejsce w powiatowym konkursie literacko-plastycznym Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna pod hasłem "Cudze chwalicie, swego nie znacie" |
A. Wójcik E. Doniec N. Łączny B. Waszuk A. Wójcik K. Adamek - Lepiarczyk |
Majcher Mateusz | II a | Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny | I. Żarkowska |
Małecka Zuzanna | II a | Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny | I. Żarkowska |
Marszałek Martyna | VI a | I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową |
J. Waszuk J. Waszuk |
Mazurkiewicz Martyna | II b | I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Jesień w obiektywie" | B. Dimitrow |
Mędrala Maria | V a | Finalistka XXI Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej | s. Jolanta |
Miszczyk Natalia | VI a | Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Albus z języka angielskiego | E. Michalska - Kiwior |
Młyńska Aleksandra | I c | III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Zabytki Naszej Małej Ojczyzny" | J. Piwowarczyk |
Natkaniec Aleksandra | V c | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego | A. Lepiarczyk |
Paluch Franciszek | V c | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka polskiego II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym |
M. Szczygieł A. Lepiarczyk A. Bielak U. Łączny |
Perek Arkadiusz |
VI c | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Perek Bartłomiej |
VI c | III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Koszykową III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną Halową I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Nożną 6-osobową |
J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk J. Waszuk |
Piwowarska Barbara |
VI c | I miejsce w VI powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową |
E. Szwed J. Waszuk J. Waszuk |
Piwowarski Maciej | III b | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny |
B. Jędrychowska B. Jędrychowska |
Pokrzywińska Maja | V a | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik | U. Łączny |
Ponikiewicz Sebastian | VI a | I miejsce w VI powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy | E. Szwed |
Siudek Anna | III a | Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o tematyce integracyjnej "Jesteśmy razem" | E. Doniec |
Sobczyk Nikola | IV b | Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym |
B. Krzyżak B. Krzyżak N. Łączny |
Stanek Mateusz | II a |
Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny |
I. Żarkowska I. Żarkowska |
Świątek Emilia | V b |
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego |
M. Szczygieł U. Łączny |
Świątek Zuzanna | II a | I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "List do Św. Mikołaja" | I. Żarkowska |
Świechowska Liliana | II a | I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "List do Św. Mikołaja" | I. Żarkowska |
Udziela Anna | III a | Wynik dobry w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny | E. Doniec |
Włodarz Jan | V b | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z języka angielskiego | M. Szczygieł |
Wójcik Stanisław | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ukryj głoskę" |
E. Doniec E. Doniec |
Zagrodzka Julia | VI c | Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Albus z języka angielskiego Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Albus z matematyki Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Siatkową II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłkę Koszykową |
E. Michalska - Kiwior B. Krzyżak E. Michalska - Kiwior J. Waszuk J. Waszuk |
Zdeb Kamila | II a | I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "List do Św. Mikołaja" | I. Żarkowska |
Ziółek Karol | I d | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczne Preteksty | U. Baranek |
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2014/2015
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
Bielak Martyna | IV b | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki | E. Szwed |
Bogacz Kamila | IV b | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka angielskiego |
M.Szczygieł |
Bożek Angelika | VI b |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki Zakwalifikowała się do finału XX Diecezjalnego Konkursu Biblijnego |
A. Bielak A.Jakubek |
Brykalska Klaudia | III b |
|
J.Tłuszcz |
Ciszewska Oliwia | IV b | II miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" | A. Bielak |
Duda Sebastian | V b | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka polskiego |
A.Lepiarczyk |
Gryc Krystian | III b | Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY | J. Tłuszcz |
Książek Paweł | V a |
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki |
A. Bielak A. Bielak |
Łączny Amelia | IV b |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka angielskiego |
M.Szczygieł |
Maćkiewicz Martyna | V a |
Laureatka konkursu literackiego ogłoszonego na łamach czasopisma Viktor - Junior Laureatka XXXI Międzynarodowego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka angielskiego I miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" |
A.Wójcik A. Wójcik E. Michalska - Kiwior E. Doniec |
Miszczyk Natalia | V a |
Dyplom wyróżnieniaw ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka angielskiego |
E. Michalska - Kiwior |
Motyczyńska Weronika | VI b | II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy | E.Szwed |
Natkaniec Michał | V b | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka polskiego | A.Lepiarczyk |
Osikowska Ida | V a |
Wynik dobry w ogólnopolskim konkursie ALFIK HUMANISTYCZNY | A.Wójcik |
Paluch Franciszek | IV c |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka angielskiego |
A. Bielak M.Szczygieł |
Pokrzywińska Maja | IV a |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka polskiego |
A.Lepiarczyk |
Ponikiewicz Sebastian | V a |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki |
A. Bielak |
Przecherska Julia | VI a |
Dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy |
B. Krzyżak A. Bielak E.Szwed |
Sobczyk Nikola | III b |
Wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie ALFIK HUMANISTYCZNY | J.Tłuszcz |
Świątek Emilia | IV b | Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY | E. Szwed |
Świerczyńska Kinga |
VI a |
Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XX Diecezjalnego Konkursu Biblijnego II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy |
A.Jakubek E.Szwed |
Wójcik Małgorzata | VI a |
Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XX Diecezjalnego Konkursu Biblijnego Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" |
A.Jakubek A. Bielak |
Zagrodzka Julia | V c |
Dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie ALBUS z języka angielskiego Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki |
E. Michalska - Kiwior
B.Krzyżak |
Zieliński Julian | VI a |
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie ALBUS z matematyki |
B. Krzyżak
B. Krzyżak |
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2013/2014
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
Bożek Angelika | V b |
Udział w etapie rejonowym Diecezjalnego Konkursu Biblijnego |
s. Jolanta |
Ciałowicz Sylwia | V a | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ALBUS | M.Szczygieł |
Dulewicz Antoni | IV a |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ALBUS |
E. Michalska - Kiwior |
Dulewicz Emilia | VI a |
Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ALBUS II miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" |
A. Wójcik
T. Czaja
E. Doniec
|
Jędrychowska Paulina | VI b | Udział w etapie rejonowym Diecezjalnego Konkursu Biblijnego | A. Jakubek |
Kądziela Magdalena | VI c | Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego | A.Lepiarczyk |
Kościej Alicja | III a | Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY |
U. Baranek |
Książek Paweł | IV a |
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS |
A. Bielak
A. Bielak |
Kurek Kaja | V a | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ALBUS | M. Szczygieł |
Maćkiewicz Martyna | IV a | I miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" | A. Bielak |
Margul Filip | VI b |
Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego Wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Grawerowany dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS |
B. Krzyżak
B. Krzyżak
B. Krzyżak
B. Krzyżak |
Motyczyńska Weronika | V b | II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy | E. Szwed |
Osikowska Ida | IV a | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ALBUS | E. Michalska - Kiwior |
Piwowarska Barbara | IV c |
Udział w etapie rejonowym Diecezjalnego Konkursu Biblijnego |
A. Jakubek |
Płowiński Bartłomiej | V b | Dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ALBUS | M. Gąciarz |
Pokrzywiński Szymon | VI a | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS | A. Bielak |
Ponikiewicz Sebastian | IV a | Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS | A. Bielak |
Przecherska Julia | V a | II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy |
E. Szwed |
Świerczyńska Kinga | V a | II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy | E. Szwed |
Zieliński Julian | V a |
Wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie |
B. Krzyżak
B. Krzyżak |
Zygmuntowicz Karolina | III a | Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY |
U. Baranek |
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2012/2013
Imię i nazwisko ucznia | Klasa | Osiągnięcie | Opiekun |
Augustynowicz Maja | V a |
|
E. Doniec |
Basta Julia |
V a |
|
M. Malkowska |
Ciałowicz Sylwia | IV a |
|
M. Szczygieł |
Dulewicz Emilia |
V a |
II miejsce w lekkoatletycznej sztafecie biegowej
Dyplom laureata w kategorii klas V oraz dyplom wyróżnienia w kategorii klas VI w ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego ALBUS
I miejsce w powiatowym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
|
K. Adamek - Lepiarczyk
M.Malkowska
D. Adamczyk
A. Błaszczak
|
Durmała Weronika |
V b |
|
M. Malkowska |
Filipowicz Gabriela |
VI a |
|
M. Malkowska |
Grabska Paulina |
VI a |
|
M. Malkowska |
Gugała Karolina |
VI c |
|
J. Dąbrowska |
Jagła Rafał |
VI c |
|
J. Dąbrowska |
Jędrychowska Kinga |
VI a |
|
M. Malkowska |
Kłosiński Daniel |
VI c |
|
J. Dąbrowska |
Kopciński Karol | VI b |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS
I miejsce w powiatowym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
|
A. Błaszczak
|
Krawczyk Daria | VI c |
|
M. Szczygieł |
Książek Paweł | III a |
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
|
E. Doniec |
Kura Franciszek |
02 |
|
B.Jędrychowska |
Kurek Kaja | IV a |
|
E. Warda - Kaszuba |
Łączny Franciszek | V a |
II miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"
|
E. Doniec |
Maćkiewicz Martyna |
III a |
|
E. Doniec E. Doniec |
Margul Filip |
V b |
Dyplom laureata i nagroda książkowa w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS
Wynik bardzo dobry w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
|
B. Krzyżak
B. Krzyżak |
Margul Gabriela | II a |
|
U. Baranek |
Osikowska Ida | III a |
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
|
E. Doniec |
Piwowarki Dariusz | VI b |
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
|
A. Bielak |
Płowiński Bartłomiej | IV b |
Dyplom laureata i nagroda książkowa w ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego ALBUS
|
D. Adamczyk |
Pokrzywiński Szymon | V a |
I miejsce w powiatowym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
|
A. Błaszczak |
Przecherska Julia | IV a |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego ALBUS
|
M. Szczygieł |
Przecherska Weronika |
VI c |
II miejsce w piłce halowej dziewcząt
|
J. Dąbrowska |
Sochacka Martyna |
V c |
|
M. Malkowska |
Świerczyńska Kinga | IV a |
Dyplom laureata i nagroda książkowa w ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego ALBUS
|
M. Szczygieł |
Walczak Katarzyna | V c |
II miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"
|
E. Doniec |
Warchoł Dawid |
V c |
II miejsce w lekkoatletycznej sztafecie biegowej
|
M. Malkowska |
Warchoł Joanna |
VI c |
II miejsce w piłce halowej dziewcząt
|
J. Dąbrowska |
Wiklik Klaudia |
VI b |
II miejsce w piłce halowej dziewcząt
|
M. Malkowska |
Wolny Karolina | IV b |
Dyplom wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z j. angielskiego ALBUS
|
D. Adamczyk |
Wyjadłowski Mateusz |
VI a |
|
M. Malkowska |
Zagrodzka Julia | III c |
|
E. Michalska - Kiwior |
Zieliński Julian |
IV a |
Dyplom laureata i nagroda książkowa w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS
Laureat w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
|
E. Warda - Kaszuba
E. Warda - Kaszuba
E. Warda - Kaszuba |
Zieliński Mateusz |
VI c |
Dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie z matematyki ALBUS
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
|
U. Łączny
A. Bielak
A. Bielak |
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2011/2012
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa | Osiągnięcie | Opiekun |
Robert Ciałowicz | I c |
Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Choinkowe dekoracje”
|
Iwona Żarkowska |
Kamila Duda |
VI b |
Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego
|
Natasza Łączny |
Emilia Dulewicz |
IV a |
|
Ewa Michalska - Kiwior |
Karol Kopciński
|
V b |
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
Ewelina Szwed |
Julia Kwinta |
VI c |
Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Diecezjalnego Konkursu Biblijnego
|
s. Jolanta Koźlak |
Martyna Maćkiewicz | II a |
Laureatka Konkursu Plastycznego „Urodzinowa kartka dla Targów Książki w Krakowie”
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Bohater jakiego jeszcze nie znamy"
|
Anna Pokrzywińska
Elżbieta Doniec |
Filip Margul |
IV b |
Wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2011 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
|
Ewelina Szwed |
Gabriela Margul | I a |
III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne inspiracje"
|
Magdalena Pikiel |
Mikołaj Miszczyk
|
V c |
Ogólnopolski konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY 2011 |
Anna Lepiarczyk |
Tomasz Natkaniec | VI a |
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne inspiracje" |
Magdalena Pikiel
|
Ida Osikowska | II a |
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
|
Elżbieta Doniec |
Miłosz Pikiel |
I a |
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne inspiracje"
|
Magdalena Pikiel |
Dariusz Piwowarski
|
V b |
Wynik dobry w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2011 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
|
Ewelina Szwed |
Maciej Regucki |
V c |
|
Anna Lepiarczyk
Katarzyna Adamek - Lepiarczyk |
Beata Romanowska | VI a |
|
s. Jolanta Koźlak |
Karolina Udziela | VI c |
Zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego Diecezjalnego Konkursu Biblijnego
|
s. Jolanta Koźlak |
Julian Zieliński |
III a |
Laureat ogólnopolskiego konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2011 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
|
Ewa Dulewicz |
Mateusz Zieliński |
V c |
Laureat ogólnopolskiego konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2011 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
|
Agnieszka Bielak |
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2010/2011
Konkursy |
Osiągnięcia uczniów |
Opiekun |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Choinkowe dekoracje” |
Wyróżnienie: |
Elżbieta Doniec |
Ogólnopolski konkurs „Alfik humanistyczny” |
53 miejsce w województwie: |
Urszula Baranek Anna Bieniecka |
Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” |
20 miejsce w Małopolsce: |
Agnieszka Bielak Ewa Dulewicz Barbara Jędrychowska Ewelina Szwed |
Małopolski konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa” |
II miejsce: |
Katarzyna Adamek -Lepiarczyk |
Diecezjalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kielcach |
III miejsce: |
Maria Szczepaniak |
Małopolski Konkurs Przyrodniczy |
Reprezentacja szkoły w etapie rejonowym: |
Urszula Łączny |
Małopolski Konkurs Matematyczny |
Reprezentacja szkoły w etapie rejonowym: |
Agnieszka Bielak |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Bohater jakiego jeszcze nie było” |
Nagroda: |
Elżbieta Doniec |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Historia Polski w obrazach oczami dzieci i młodzieży" |
Laureat: |
Elżbieta Doniec |
Ogólnopolski konkurs Matematyczny KANGUREK |
Wynik bardzo dobry: |
Ewa Dulewicz |
Międzynarodowy Konkurs KANGUR Matematyczny |
Laureat: |
Agnieszka Bielak Barbara Jędrychowska Ewelina Szwed |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ALBUS” |
11 miejsce w Polsce (dyplom wyróżnienia): |
Ewa Michalska - Kiwior Monika Szczygieł |
Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego – turniej powiatowy |
III miejsce: |
Andrzej Błaszczak |
Konkurs Biblijny ze znajomości przypowieści ewangelicznych |
Etap rejonowy: |
s. Jolanta Koźlak Anna Jakubek |