Oddziały przedszkolne w szkole
Plan lekcji
Archiwum wydarzeń
Galeria zdjęć
Galeria prac plastycznych
SZKOLNY GABINET TERAPII
Imieniny
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. K. Wielkiego w Słomnikach
w roku szkolnym 2016/2017
Nazwisko i imię ucznia | Klasa | Osiągnięcie | Opiekun |
Bielak Martyna | VI b | III miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" Zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego XXII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie i Pierwszej Pomocy Wyróżnienie w etapie powiatowym wojewódzkiego konkursu plastycznego "Sienkiewicz baśniami malowany" Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Jestem Mistrzem Logicznego Myślenia" |
A. Bielak A. Jakubek
J. Waszuk
|
Bielawski Alan | V a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Boczkowski
|
Bielawski Emil | V b | Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody ALBUS 2017 |
N. Łączny
|
Bogacz Kamila | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt | J. Waszuk |
Brykalski Dawid | 0 A | II miejsce w konkursie literackim dla regionu małopolsko - świętokrzyskiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" |
E. Doniec |
Cerek Szymon | VI b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO |
M. Szczygieł |
Ciszewska Oliwia | VI b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z języka polskiego ALBUS 2017 Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sienkiewicz baśniami malowany" II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
A. Lepiarczyk
|
Czerwińska Sylwia | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
J. Waszuk
|
Czerwińska Wiktoria | VI b | II miejsce Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
J. Waszuk
|
Dobrzycka Antonina | III c | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | D. Tochowicz |
Drużkowska Zuzanna | VI c | II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie i Pierwszej Pomocy | E. Szwed |
Duliban Mateusz | VI a | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego |
M. Szczygieł
|
Farat Małgorzata | 0A | I miejsce w konkursie literackim dla regionu małopolsko - świętokrzyskiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" | E. Doniec |
Gacek Dawid | V a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Boczkowski
|
Grębosz Krystian | 0 A | III miejsce w konkursie literackim dla regionu małopolsko - świętokrzyskiego "Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie" |
E. Doniec |
Gryc Krystian | V b | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
B. Krzyżak |
Janeczek Aleksandra | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk |
Kmita Klaudia | VI a | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
J. Waszuk
|
Korus Szymon | II a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | E. Dulewicz |
Kozera Igor | V a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
A. Boczkowski |
Krzyk Dawid | V b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
A. Boczkowski |
Książek Weronika | V b | Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sienkiewicz baśniami malowany" II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
K. Adamek Lepiarczyk
|
Kurbiel Gabriela | VI c | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
J. Waszuk |
Lis Karol | VI c | II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice | J. Waszuk |
Łączny Amelia | VI b | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z matematyki ALBUS 2017 Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO |
E. Szwed
|
Łączny Maria | V b | Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Bielak
|
Łojek Krystian | VI c | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
J. Waszuk
|
Małecka Zuzanna | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
I. Żarkowska |
Małek Szymon | II b | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
J. Tłuszcz |
Margul Gabriela | VI a | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z matematyki ALBUS 2017 Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
B. Krzyżak
|
Mariasz Emilia | VI c | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt | J. Waszuk |
Mich Martyna | V b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Boczkowski |
Natkaniec Aleksandra | VI c | Zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Lepiarczyk
|
Nowaczek Małgorzata | VI b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z języka polskiego ALBUS 2017 II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Lepiarczyk
|
Paluch Franciszek | VI c | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z matematyki ALBUS 2017 Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego Zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego |
M. Szczygieł
|
Pikiel Miłosz | VI a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Piwowarski Maciej | IV b | Wyróżnienie w w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły" | A. Bielak |
Płaszewski Daniel | VI a | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Pokrzywińska Maja | VI a | Dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z języka polskiego ALBUS 2017 Zakwalifikowała się do etapu rejonowego XXII Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sienkiewicz baśniami malowany" II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
A. Wójcik
M. Szczepaniak
|
Przecherka Juliusz | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny |
I. Żarkowska |
Siedlarz Aleksandra | VI c | II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk
|
Sobczyk Nikola | V b | Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego GALILEO | M. Szczygieł |
Stanek Mateusz | III a | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | I. Żarkowska |
Świątek Emilia | VI b | II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk |
Tochowicz Karolina | V a | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt |
A. Boczkowski |
Włodarczyk Katarzyna | II c | Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny | J. Piwowarczyk |
Włodarz Jan | VI b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Wyjadłowski Bartosz | VI b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców |
J. Waszuk |
Zagrodzka Joanna | VI c | I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie i Pierwszej Pomocy | E. Szwed |
Zagrodzki Kacper | V b | III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Koniusza - Proszowice |
A. Boczkowski
|
Ząbczyńska Oliwia | VI a | II miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt |
J. Waszuk
|