Ścieżka powrotu

Strona główna

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Wybory SU 2017 PDF Drukuj Email

Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego klas starszych

Samorząd Uczniowski

W dniach 12-16.10.2017 roku odbyła się kampania wyborcza i wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego klas starszych. O głosy swoich koleżanek i kolegów kandydowali:

 

klasa II a - Katarzyna Kwiecińska

klasa II b - Sebastian Duda

klasa II c - Sebastian Ponikiewicz

Klasa III a - Małgosia Wójcik

klasa III b - Bartłomiej Bodaszewski

klasa LO - Natalia Przecherska

W dniach 12-13 października kandydacie przeprowadzili akcję wyborczą, przygotowali plakaty i "gadżety" promocyjne - ulotki, słodkości... W poniedziałek w sali gimnastycznej odbyła się prezentacja kandydatów i programów wyborczych. Pojawiły się nowe pomysły związane z uatrakcyjnieniem życia szkolnego. Komisja wyborcza w składzie: Dominika Warszewska, Martyna Miska, Magdalena Soczówka przygotowała głosy i listy wyborcze. Po przeprowadzonych wyborach wszystkie głosy zostały zliczone. Odbyło się zebranie Zarządu w trakcie którego przekazano kandydatom wyniki wyborów. Zgodnie z wolą większości uczniów funkcję przewodniczącego obejmuje Bartłomiej Bodaszewski a jego zastępcą została Małgorzata Wójcik. Za nowy Zarząd trzymamy mocno kciuki, gdyż ich zaangażowanie i praca powinna przełożyć się na lepsze funkcjonowanie naszej szkoły. Nad całością czuwały panie: Natasza Łączny, Barbara Waszuk i Maria Szczepaniak.

 


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)