Ścieżka powrotu

Strona główna

Kalendarz

sierpień 2014
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Publiczne Gimnazjum w Słomnikach
Apel PDF Drukuj Email

"1% dla naszej szkoły"

Dyrekcja ZSO w Słomnikach i Rada Rodziców zwraca się z apelem do wszystkich rodziców oraz prawnych opiekunów uczniów naszej szkoły o dokonanie odpisu 1% należnego podatku na rzecz STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA w ramach akcji "1% dla naszej szkoły".
Wypełniając PIT należy wpisać we wniosku o przekazanie 1%
w pozycji Numer KRS: 0000052078
cel szczegółowy: dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Słomnikach

 
Regulamin rekrutacji 2014 PDF Drukuj Email

Regulamin rekrutacji do gimnazjum na rok szkolny 2014/2015

 
Śladami Jana Pawła II PDF Drukuj Email

Śladami Jana Pawła II w odkrywaniu wzorów dla młodego pokolenia.Read more

Nowy projekt „Śladami Jana Pawła II w odkrywaniu wzorów dla młodego pokolenia” zaplanowany jest do realizacji w okresie od 31 marca 2014 do 31 grudnia 2014. Jego celem jest poznanie, pogłębianie, wdrażanie w życie nauki Jana Pawła II oraz poznanie życia i działalności świętych i błogosławionych, aby mogli stać się autorytetami dla młodzieży.

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2014 PDF Drukuj Email

Zakończenie roku szkolnegoRead more

27 czerwca 2014 roku o godzinie 17.00 spotkaliśmy się na sali gimnastycznej aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2013/14. W uroczystości uczestniczyli: Dyrekcja szkoły, przedstawiciele Urzędu Gminy, rodzice, grono pedagogiczne i uczniowie gimnazjum.

Więcej…
 
Komers2014 PDF Drukuj Email

Komers 2014Read more

20 czerwca 2014 rok w naszym gimnazjum odbył się komers klas trzecich.

Więcej…
 
Wycieczka do Anglii 2014 PDF Drukuj Email

Wycieczka do AngliiRead more

W dniach 8 -14 czerwca grupa 53 gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej odbyła podroż szlakiem Harrego Pottera. Mieliśmy możliwość zwiedzenia najważniejszych atrakcji Londynu: Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Techniki, Muzeum Brytyjskiego, Muzeum Marynistyki, Muzeum Figur Woskowych, Akwarium i studia Warner Bross.

Więcej…
 
Wycieczka do Mszany 2014 PDF Drukuj Email

Wycieczka do Mszany DolnejRead more

W okresie od 4 do 7 czerwca 2014 roku klasy III b, III c gimnazjum i klasa II LO uczestniczyły w trzydniowej wycieczce do Mszany Dolnej.

Więcej…
 
III Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PDF Drukuj Email

III Otwarte Mistrzostwach Pierwszej PomocyRead more

W środę 4 czerwca 2014 roku reprezentacja naszego gimnazjum uczestniczyła w III Otwartych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy. Mistrzostwa są organizowane przez Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego z siedzibą w Krakowie i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa. Nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Karolina Gugała, Dominika Grzegórzko i Julia Szlachta.

Więcej…
 
Piknik Rodzinny 2014 PDF Drukuj Email

Piknik rodzinnyRead more

W sobotę 31 maja na dziedzińcu szkolnym odbył się piknik rodzinny dla mieszkańców Słomnik i okolicy. Piknik zorganizowany został przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach. W jego organizację zaangażowała się ogromna liczba osób: dyrekcja szkoły, nauczyciele, Rada Rodziców, pracownicy obsługi, uczniowie oraz osoby prywatne.

Więcej…
 
Akcja poboru krwi PDF Drukuj Email

XII Akcja Poboru KrwiRead more

31 maja 2014 roku w naszej szkole odbyła się Otwarta Akcja Poboru Krwi. Akcja była objęta patronatem Małopolskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, Starostwa Powiatowego w Krakowie oraz Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słomnikach.

Więcej…
 
Wspólne śpiewanie 6 PDF Drukuj Email

Wspólny śpiew – Wehikuł czasuRead more

29 maja 2014 roku spotkaliśmy się na korytarzu II piętra by wspólnie „wyśpiewać” naszą drogę do dorosłości. Śpiewaliśmy utwory z lat 70. 80. i 90. mówiące o miłości i tęsknocie za bliskością drugiego człowieka. Teksty piosenek opowiadały o dokonywaniu wyborów i o tym jak dobrze pozostać dzieckiem.

Więcej…
 
Konkurs z języka angielskiego 2014 PDF Drukuj Email

Międzyszkolny Gimnazjalny Konkurs Języka AngielskiegoRead more

Czteroosobowa reprezentacja Gimnazjum ze Słomnik, w składzie: Maria Nowaczek, Klaudia Sobczyk, Julia Szlachta i Joanna Tłuszcz wzięła udział w corocznie organizowanym Międzyszkolnym Gimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego. Konkurs od początku cieszy się ogromną popularnością wśród szkół z terenu gminy Słomniki i pozwala uczniom zmierzyć się z zadaniami znacznie wykraczającymi poza ramy programowe.

Więcej…
 
Szczawnica kl II PDF Drukuj Email

Wycieczka do SzczawnicyRead more

6 maja 2014 roku klasy pierwsze wybrały się na dwudniową wycieczkę do Szczawnicy. Po przyjeździe, pierwszym obiektem, który odwiedziliśmy był Zamek w Niedzicy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy 2014 PDF Drukuj Email

Pierwsze miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej PomocyRead more

12.05.2014 roku drużyna w składzie: Karolina Gugała (kapitan), Dominika Grzegórzko, Julia Kwinta, Paulina Lesiewicz, Julia Szlachta, zdobyła I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Krzeszowicach.

Więcej…
 
Pola Nadziei PDF Drukuj Email

Pola NadzieiRead more

„Pola Nadziei” to organizowana od 17 lat kampania zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób terminalnie chorych, którą od 1981 roku prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. św. Łazarza" w Krakowie. 4 maja grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Słomnikach kwestowała na rzecz Hospicjum w Miechowie.

Więcej…
 
Egzaminy 2014 PDF Drukuj Email

Egzamin gimnazjalny 2014Read more

W środę 23 kwietnia uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Pierwszego dnia rozwiązywali dwa testy z części humanistycznej – pierwszy z historii i wiedzy o społeczeństwie, drugi z języka polskiego.

Więcej…
 
Sukces siatkarzy 2014 PDF Drukuj Email

Sukcesy naszych siatkarzyRead more

Drużyna dziewcząt pod opieką pani Joanny Dąbrowskiej i drużyna chłopców pod opieką pana Jerzego Waszuka zdobyły Mistrzostwo Gminy w Piłce Siatkowej oraz Wicemistrzostwo Powiatu Krakowskiego.

Więcej…
 
Wspólne śpiewanie 5 PDF Drukuj Email

Wspólny śpiew – piosenki z lat sześćdziesiątychRead more

27 marca 2014 roku, w ramach akcji „Wspólny śpiew” postanowiliśmy odświeżyć przeboje z czasów młodości naszych babć i dziadków. Lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte przyniosły wyraźne ożywienie na polskim rynku muzycznym. Pojawiły się zespoły, skierowane głównie do młodzieży, które w krótkim czasie wylansowały piosenki nie schodzące z list przebojów.

Więcej…
 
Otwarta szkoła III PDF Drukuj Email

Otwarta szkoła – Sen o EuropieRead more

26 marca 2014 roku spotkaliśmy się w szkole z młodzieżą ukraińską z Ivano-Frankivska. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach dwóch projektów: „Polska - ziemia przyjaciół” i „Otwarta szkoła – wczoraj i dziś”. Rozpoczęliśmy towarzyskim meczem w piłkę siatkową, w którym zagrały mieszane drużyny polsko - ukraińskie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III c pod opieką pana Jerzego Waszuka a stronę ukraińską, członkowie Młodzieżowego Klubu Europejskiego pod opieką pani Tatiany Uvarovej.

Więcej…
 
Konkurs "Uczę się bawiąc" 2014 PDF Drukuj Email

Konkurs „Uczę się bawiąc”Read more

21 marca 2014 roku odbył się konkurs dla klas II gimnazjum „Uczę się bawiąc”, którego tematem przewodnim była ekologia i zdrowie. Konkursu miał charakter zabawy a jego celem była popularyzacja przedmiotów matematyczno - przyrodniczych.

Więcej…
 
Wycieczka klas III 21 marca PDF Drukuj Email

Pierwszy Dzień Wiosny - wycieczkaRead more

W pierwszy dzień wiosny uczniowie klas trzecich gimnazjum, pod opieką wychowawców i księdza Przemysława Zaborskiego udali się do Łagiewnik. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia wspólnie pomodliliśmy się w intencji dobrze zdanych egzaminów i przemyślanych wyborów dalszej drogi.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)