Ścieżka powrotu

Strona główna

Kalendarz

lipiec 2016
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Publiczne Gimnazjum w Słomnikach
Wyniki egzaminu po klasie III gimnazjum PDF Drukuj Email

JESTEM W DOBREJ SZKOLE !!!

Wyniki uczniów naszego Gimnazjum z egzaminu po III klasie

są lepsze od wyników w gminie, powiecie i województwie!!!

CZYTAJ !

Więcej…
 
Promocja 2016 PDF Drukuj Email

WYBIERZ  NASZĄ  SZKOŁĘ !!!

Bądź zwycięzcą tak jak my !  Zapraszamy !

Czytaj !

  
Podręczniki 2016/2017 PDF Drukuj Email

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017

 
Szkolne Koło Turystyki 24 VI PDF Drukuj Email

Szkolne Koło Turystyki - ZDOBYWCY MARZEŃ

Wizyta w Urzędzie Miejskim w Słomnikach. Dnia 24.06.2016 roku najaktywniejsi członkowie Szkolnego Koła Turystyki odwiedzili Urząd Miejski w Słomnikach. Pan wiceburmistrz Michał Chwastek przyjął nas w sali posiedzeń Rady Miejskiej. W bardzo miłej atmosferze rozmawialiśmy o działaniach naszego Koła. Mieliśmy również możliwość dowiedzieć się o najciekawszych podróżach naszego gospodarza. Na zakończenie wszyscy otrzymaliśmy nagrody ufundowane przez wiceburmistrza.

 
Szkolne Koło Wolontariatu 24 VI PDF Drukuj Email

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU - LUBIMY POMAGAĆ

Jesteśmy w telewizji:)   24.06.2016 roku na antenie TVP3 Kraków został wyemitowany program z udziałem naszych uczniów - TEOLOGIA CIAŁA WG. JANA PAWŁA II

 
Festiwal Godki Krakowskiej PDF Drukuj Email

Nasi gimnazjaliści na Festiwalu Godki KrakowskiejRead more

5 czerwca 2016 roku w Skale odbył się V Festiwal Godki Krakowskiej. Organizatorzy zaproponowali wiele interesujących konkursów. Uczennice klasy III c gimnazjum: Paulina Grabska i Paulina Lesiewicz wzięły udział w konkursie teatralnym.

Więcej…
 
Wolontariat - 4 VI PDF Drukuj Email

Czerwcowy weekend z wolontariatemRead more

Weekend 4 - 5.06.2016 roku był dla nas bardzo pracowity. W sobotę, w trakcie Pikniku Rodzinnego, promowaliśmy ideę wolontariatu poprzez prezentację naszych działań zarejestrowanych okiem aparatu. Zaprezentowaliśmy również pantomimę - „Ponad Ziemią - Zobacz, Jestem”, która obrazowała samotność człowieka oraz potrzebę niesienia pomocy. W trakcie pikniku nasi wolontariusze uruchomili Skarbonkę pod Dobrym Aniołem, dzięki czemu udało nam się uzbierać gotówkę, na kolejną transzę leków dla chorej mamy naszego kolegi.

Więcej…
 
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. PDF Drukuj Email

Międzyszkolny Konkurs Piosenki ObcojęzycznejRead more

7 czerwca 2016 roku uczennice naszego gimnazjum udały się na II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej do Smrokowa. W konkursie uczestniczyło 8 szkół z powiatu krakowskiego i miechowskiego.

Więcej…
 
Szkolne Koło Wolontariatu - 31 maj PDF Drukuj Email

Kocham Kraków z Wzajemnością - Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych Read more

31 maja członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w Małopolskich Dniach Osób Niepełnosprawnych. Naszym zadaniem była promocja idei krwiodawstwa, badań profilaktycznych, instruktaż z Pierwszej Pomocy oraz opieka nad wszystkimi, którzy pojawili się przy naszym punkcie.

Więcej…
 
Komers 2016 PDF Drukuj Email

Komers klas IIIRead more

28 maja o godzinie 18:00 rozpoczął się komers klas trzecich. Jak każe tradycja Pani Dyrektor Agata Skrzypczyk rozpoczęła uroczystość krótkim przemówieniem, w którym powitała nauczycieli, uczniów oraz rodziców dzięki którym mogła się odbyć ta zabawa. W tym roku wystrój sali gimnastycznej oraz świetlicy nawiązywał do „Hollywood”. Bawiliśmy się świetnie, szkoda, że tak krótko ;-) Dziękujemy Wam cudowni rodzice za poświęcenie i przygotowanie nam takiego świetnego wieczoru!

Więcej…
 
Majówka PDF Drukuj Email

Majówka z Szkolnym Kołem Turystyki i Szkolnym Kołem WolontariatuRead more

5.05.2016 roku - na Majówkę wybrało się powyżej 70 osób - od 5-latka po młodzież 50+. Szukaliśmy początku i końca, znaleźliśmy skarb - grudkę ziemi, bo ziemia daje życie, schronienie, dom... Był czas na twórcze inspiracje lasem, piosenki, wiersze tworzone w kilka chwil...

Więcej…
 
Spotkanie z dyplomatą PDF Drukuj Email

Spotkanie z dyplomatą Jerzym DrożdżemRead more

24 maja uczniowie gimnazjum i liceum spotkali się z Panem Jerzym Drożdżem. Jerzy Drożdż był członkiem korpusów dyplomatycznych w Turcji, Francji, Belgii, Luksemburgu, działaczem środowisk polonijnych, wykładowcą i nauczycielem akademickim, a także przewodniczącym stałego przedstawicielstwa RP prowadzącym przygotowania dla polskiej prezydencji w UE.

Więcej…
 
Konkurs języka angielskiego maj 2016 PDF Drukuj Email

Międzyszkolny Konkurs z Języka AngielskiegoRead more

19.05.2016 roku w naszym gimnazjum zorganizowany został Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów z terenu gminy Słomniki i nie tylko. Uczniowie rozwiązywali test kompetencji, który samo jury nazwało "Małą Maturą", gdyż zadania zasięgnięto z testów maturalnych z poziomu podstawowego.

Więcej…
 
Szkolne koło wolontariatu maj PDF Drukuj Email

Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia - Prezentacja ProjektówRead more

17.05.2016 roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu udali się do Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, w celu zaprezentowania całorocznych działań, które prowadziliśmy w ramach projektu Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia. Grupa uczniów z naszej szkoły zachwyciła swoim występem zarówno uczestników jak i jurorów, w trakcie prezentacji panowała idealna cisza, słychać było tylko strzały migawek i błyskały flesze.

Więcej…
 
Szkolne koła wolontariatu i turystyki PDF Drukuj Email

Nagranie programu dla TV Kraków - Teologia ciała według Jana Pawła IIRead more

12.05.2016 roku uczniowie naszej szkoły - członkowie Szkolnego Kół Wolontariatu i Turystyki - zostali zaproszeni do Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie w celu nakręcenia programu dla TV Kraków.

Więcej…
 
Szkolne koło turystyki V2016 -2 PDF Drukuj Email

Nagroda dla gazetki szkolnej „Włóczykij”Read more

Szkolne Koło Turystyki współpracując ze Szkolnym Kołem Wolontariatu stworzyło redakcję gazetki szkolnej. Uczestniczyliśmy w warsztatach dziennikarskich, zebraliśmy pomysły, wysłuchaliśmy rad i zaczęliśmy wydawać kwartalnik „Włóczykij”.

Więcej…
 
Szkolne koło turystyki V2016 PDF Drukuj Email

Szkolny konkurs fotograficzny - Piękno wokół nasRead more

Szkolne Koło Turystyki zorganizowało konkurs fotograficzny pt. „Piękno wokół nas”. Do konkursu przystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej, Liceum i Gimnazjum.

Więcej…
 
Audycja 3 Maja PDF Drukuj Email

Witaj Maj, 3 Maj.Read more

3 maja 2016r obchodziliśmy 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – pierwszej w Europie, a drugiej na świecie konstytucji. Z tej okazji w piątek 29.04.2016r na 6 lekcji Licealny Program Radiowy wyemitował okolicznościową audycję , przypominając jak doszło do tego wielkiego historycznego wydarzenia, którego autorami byli wielcy Polacy : Stanisław August Poniatowski, Hugo Kołłątaj, Stanisław Staszic i Stanisław Małachowski.

Więcej…
 
Szkolne koło wolontariatu kwiecień PDF Drukuj Email

Zakręcona legendaRead more

Zabawa w teatr jest formą, która przynosi dzieciom wyjątkowe korzyści rozwojowe. Przyjmowanie na siebie różnych ról daje możliwość przeniesienia się w świat baśni i fantastyki oraz umiejętność przeżywania różnych emocji. W trakcie spotkania Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie tworzyliśmy zakręconą legendę opartą na motywach znanych polskich bajek i baśni.

Więcej…
 
Pola Nadziei 2016 PDF Drukuj Email

Pola Nadziei - Szkolne Koło Wolontariatu Read more

Dnia 10.10.2016 roku w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei, nasi wolontariusze kwestowali na rzecz miechowskiego hospicjum.

Więcej…
 
Podsumowanie pracy koła Caritas PDF Drukuj Email

Szkolne Koło CaritasRead more

W roku szkolnym 2015/2016 wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w Publicznym Gimnazjum im Kazimierza Wielkiego w Słomnikach podjęli wiele wspaniałych działań na rzecz osób potrzebujących różnorakiej pomocy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5


Hilliger Media Shop

Template "photogalleryfree" designed by Hilliger Media (© 2010)