25 26 27 28 29 30 31

Osiągnięcia sportowe uczniów
Zawody sportowe chłopców PDF Drukuj Email

Zawody w piłce nożnej chłopcówRead more

Drużyna chłopców z Gimnazjum w Słomnikach pod opieką p. Michał Miszczyka zdobyła tytuł Mistrza Gminy Słomniki w halowej piłce nożnej pokonując pewnie wszystkich rywali:

Więcej…

Zawody sportowe dziewcząt PDF Drukuj Email

Zawody w piłce nożnej dziewczątRead more

W ostatnich dniach wiele się działo na sportowym podwórku Gimnazjum w Słomnikach. Drużyna dziewcząt prowadzona przez p. Michała Miszczyka zdobyła tytuł Wicemistrza Powiatu Krakowskiego w halowej piłce nożnej. Awans do tego turnieju dziewczęta wywalczyły zdobywając tytuł Mistrza Gminy Słomniki. W zawodach tych okazały się nie do pokonania wygrywając wszystkie mecze:

Więcej…

Wewnątrzszkolny turniej piłki koszykowejj dziewcząt 2015 PDF Drukuj Email

Wewnątrzszkolny Turniej Piłki Koszykowej dziewczątRead more

Tuż prze świętami, spotkaliśmy się na hali sportowej aby podsumować, a tym samym wręczyć nagrody dla reprezentacji dziewcząt z klas III naszego gimnazjum, za udział w wewnątrzszkolnym turnieju piłki koszykowej. Turniej odbył się w marcu i przebiegał w miłej, sportowej atmosferze. Do samego końca nie było wiadomo, która drużyna okaże się tą najlepszą.

Więcej…

Wewnątrzszkolny turniej piłki siatkowej dziewcząt 2015 PDF Drukuj Email

Wewnątrzszkolny turniej piłki siatkowej dziewczątRead more

12 lutego 2015 roku na hali sportowej miało miejsce podsumowanie wewnątrzszkolnego turnieju piłki siatkowej. Turniej odbywał się na przełomie stycznia i lutego a jego uczestniczkami były reprezentacje dziewcząt z klas trzecich naszego gimnazjum. Po sportowej walce reprezentacje klas zajęły następujące miejsca :

Więcej…

Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowejRead more

04.02.2015 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej. Spotkaliśmy się na hali sportowej w Słomnikach aby rywalizować zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Przyjechały reprezentacje szkół z Niedźwiedzia, Proszowic i Waganowic. Turniej był rozgrywany na zasadzie każdy z każdym. Po wyrównanej i pięknej sportowej walce na podium, zajmując pierwsze miejsce, a tym samym awansując do Mistrzostw Powiatu, stanęła zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców z naszego Gimnazjum. Radości nie było końca :). Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju oraz dziękujemy za piękną, zgodną z zasadami fair play grę.

Więcej…

Mistraostwa Powiatu Krakowskiego - chłopcy PDF Drukuj Email

Drużyna chłopców Wicemistrzami Powiatu Krakowskiego w piłce nożnej halowejRead more

3 listopada 2014 roku drużyna chłopców z naszego Gimnazjum zajęła II miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Krakowskiego w piłce nożnej halowej rozgrywanego w ramach tzw. "Gimnazjady Młodzieży". Zawody odbyły się w hali sportowej w Słomnikach.

Więcej…

Finał Mistrzostw Powiatu Krakowskiego - dziewczęta PDF Drukuj Email

III miejsce drużyny dziewcząt w Finale Mistrzostw Powiatu Krakowskiego Read more

w piłce nożnej halowej

28.10.2014 roku nasze piłkarki ( Mistrzynie Gminy) zdobyły III miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Krakowskiego w piłce nożnej halowej, który odbył się w hali sportowej w Słomnikach. Do zawodów rozgrywanych w ramach tzw. "Gimnazjady Młodzieży" zgłosiło się 8 drużyn.

Więcej…

Sukces siatkarzy 2014 PDF Drukuj Email

Sukcesy naszych siatkarzyRead more

Drużyna dziewcząt pod opieką pani Joanny Dąbrowskiej i drużyna chłopców pod opieką pana Jerzego Waszuka zdobyły Mistrzostwo Gminy w Piłce Siatkowej oraz Wicemistrzostwo Powiatu Krakowskiego.

Więcej…

Mistrzostwo Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej PDF Drukuj Email

Historyczne zwycięstwo drużyny dziewczątRead more

18 lutego 2014 r. w hali Centrum Kultury i Sportu w Skawinie odbyły się powiatowe zawody w piłce koszykowej rozgrywane w ramach tzw. "Gimnazjady".

Reprezentacja dziewcząt pod opieką pana Michała Miszczyka po raz pierwszy w historii szkoły zdobyła Mistrzostwo Powiatu Krakowskiego w Piłce Koszykowej !

Więcej…

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej 2014 PDF Drukuj Email

Mistrzostwo Gminy Słomniki w Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopcówRead more

16 stycznia 2014 roku w hali sportowej w Słomnikach odbyły się zawody o Mistrzostwo Gminy w Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiły się drużyny z Niedźwiedzia, Smrokowa i Słomnik. Nasi uczniowie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców nie dali żadnych szans rywalom i zdobyli tytuł mistrzów Gminy awansując do Półfinału Mistrzostw Powiatu.