Dzień Edukacji Narodowej.

Kategoria: Samorząd Opublikowano: niedziela, 22, październik 2017 Katarzyna

b_120_80_16777215_00_images_lo_20172018_dzieneduk.jpg"Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny"


Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia
wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego
celu oraz tego, aby podejmowany trud
był źródłem satysfakcji i społecznego uznania

 

Wprawdzie kartki kalendarza wskazały, że Dzień Edukacji Narodowej w tym roku obchodzony będzie w sobotę, my już zaczęliśmy świętować w czwartek. Szkolne korytarze wypełniali uśmiechnięci uczniowie z kwiatami, czekoladkami i pachnącym miodem. W piątek młodzi artyści z klas VII pod okiem pań: Moniki Grudzień, Anny Wójcik i Marii Szczepaniak przygotowali program słowno-muzyczny, by umilić wszystkim pracownikom naszej szkoły ten jakże wyjątkowy dzień. Wyjątkowy, bo przepełniony wdzięcznością wyrażaną jednym z najpiękniejszych słów - DZIĘKUJĘ.

Dekorację i prowadzenie przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej, a nad całością czuwały panie Katarzyna Adamek i Ewa Michalska-Kiwior.

Odsłony: 372