Akcja Czytaj PL

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 06, listopad 2017 Katarzyna

b_120_80_16777215_00_images_lo_20172018_plakat01.jpgAkcja Czytaj PL – darmowe czytanie bestsellerów przez 30 dni

1 listopada 2017 r. nasza szkoła dołączyła do akcji „Czytaj PL”, w ramach której organizowana jest pierwsza edycja projektu „Upoluj swoją książkę. Honorowy patronat nad nim objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Do pilotażowej odsłony akcji zaproszonych zostało 1000 liceów ogólnokształcących oraz gimnazjów, w których powstają licea.

Akcja ta umożliwia uzyskanie na miesiąc darmowego dostępu do książek w formie e-booków i audiobooków. Jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować na telefonie aplikację Woblink i za jej pomocą zeskanować specjalny kod QR, który odblokuje dostęp do 12 najgorętszych bestsellerów na cały listopad.

Kody QR będą dostępne na plakatach rozwieszonych w naszej szkole w następujących miejscach: parter obok biblioteki szkolnej, pierwsze piętro obok sali nr 9 i drugie piętro obok sali numer 15.

5 kroków żeby czytać książki za darmo przez cały listopad to:

Zainstaluj darmową aplikację Woblink – Znajdź plakat – Zeskanuj kod QR – Zarejestruj konto -  Czytaj wybrane książki za darmo do 30 listopada!

Więcej informacji w bibliotece szkolnej oraz na stronie http://czytajpl.pl/

Odsłony: 346