Aktualności

Bezpieczniki TAURONA - Włącz dla dobra dziecka

    W dniu 15 kwietnia 2016 roku uczniowie klas drugich i trzecich brali udział w programie edukacyjnym „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka”. Program objęty jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka. Celem programu jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania się wokół infrastruktury energetycznej.

   W ramach programu uczniowie skorzystali ze specjalnie opracowanych zajęć edukacyjnych prowadzonych przez pracownika TAURONA, otrzymali materiały dydaktyczne, drobne upominki. Podczas zajęć wykorzystano filmy edukacyjne. To były owocne i inspirujące zajęcia.

   Składamy serdeczne podziękowania dla prowadzącego zajęcia Pana Grzegorza Ptasznika.

     Zachęcamy rodziców, nauczycieli do odwiedzenia strony internetowej BEZPIECZNIKI TAURONA - kliknij

    Uczniowie na tej stronie znajdą coś dla siebie np. ciekawe gry i zabawy edukacyjne zamieszczone w KRAINIE TAURONKA – kliknij

Tekst: B. Jędrychowska

Zdjęcia E. Doniec