Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

     Dnia 28 maja 2014 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego organizowanego przez Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach. Przez dziesięć poprzednich lat konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach.

     Do etapu gminnego, który odbył się 22 maja 2014 r. zakwalifikowali się następujący uczniowie z naszej szkoły: Paweł Książek kl. IV a, Ida Osikowska kl. IV a, Julia Zagrodzka kl. IV c, Julian Zieliński kl. V a, Szymon Malinowicz kl. V b, Natalia Stano kl. VI a, Weronika Durmała kl. VI b i Filip Margul kl. VI b.

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w konkursie:

Kl. IV
I miejsce - Julia Zagrodzka
II miejsce - Paweł Książek

Kl. V
III miejsce - Julian Zieliński

Kl. VI
I miejsce - Filip Margul

Tekst: A. Bielak