Wycieczka "Szlakiem Harrego Potttera""

     W dniach 8-14 czerwca grupa 53 gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej pod opieką: p. Magdaleny Bauzy-Gąciarz, p. Nataszy Łączny, p. Marii Pabiańczyk, p. Barbary Waszuk i p. Jerzego Waszuk odbyła podroż szlakiem Harrego Pottera.

      Mieliśmy możliwość zwiedzenia najważniejszych atrakcji Londynu - Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Techniki, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Marynistyki, Muzeum Figur Woskowych, Akwarium, studio Warner Bross, przepłynęlismy Tamizą od Greenwich po Westminister, przespacerowaliśmy się uliczkami Oxfordu a całą podróż zakończyliśmy w Heide Parku - parku rozrywki znanemu z największych i najszybszych roller - coasterów. Było ciekawie, zabawnie i rodzinnie. Wyjazd umożliwił nam sprawdzenie i rozwój kompetencji językowych. Nikt nie chciał wracać do domu - a o tym jak było ciekawie niech świadczą nasze zdjęcia.

Tekst: B. Waszuk