Aktualności

Przedstawienie profilaktyczne "W królestwie zakręconego czasu"

    6 kwietnia najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu pt: „W Królestwie zakręconego Czasu”, przygotowanym przez pracowników Straży Miejskiej w Krakowie. Wraz z głównym bohaterem spektaklu - Adasiem, poznały prawidłowe sposoby zachowania się w różnych sytuacjach zagrożenia, na które mogą być narażone. Czarodziej Profilakticus, przy pomocy czarów, pokazał dzieciom jak mogą dbać o swoje bezpieczeństwo  i tak między innymi dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego zachowania się na drodze, uświadomiły sobie dlaczego nie można zadawać się z nieznajomymi oraz zobaczyły jak obronić się przed atakiem psa.

  Dziękujemy przedstawicielom Straży Miejskiej w Krakowie za wspaniały i pouczający występ.

   Szczególne podziękowania dla osób, które 6 IV 2017 wystąpiły na scenie MGCK w Słomnikach. W role bohaterów spektaklu wcielili się:

Paweł Zaborski
Ewa Federyga
Maciej Necel
Roman Banasik
Katarzyna Sroka
Adam Stekman
Filip Spólnik
Waldemar Sypuła

Tekst: Iwona Żarkowska

Zdjęcia: Wojciech Janczarski i Anna Pokrzywińska